Apartament pełen luksusu! Zobaczysz tu modne, obłe kanapy i perfekcyjny design!

2024-02-07 11:13

Ten niemal 130-metrowy apartament w Warszawie to miejsce nowoczesne, ponadczasowe, ale też minimalistyczne i oryginalne. Mieszkanie zaaranżowano w ciepłych barwach – na wynajem dla klienta biznesowego. Nie brakuje tu pięknych, obłych mebli, które są hitem 2024 roku! Zobacz zdjęcia i zainspiruj się.

Spis treści

  1. Nowoczesne mieszkanie w Warszawie
  2. 130-metrowy apartament był wyzwaniem

Nowoczesne mieszkanie w Warszawie

Jednym z wyzwań podczas aranżowania mieszkania w Warszawie było wydzielenie stref w dużej przestrzeni salonu i kuchni z pozostawieniem otwartej przestrzeni. Poza tym połączono istniejącą wcześniej przechodnią garderobę i łazienkę z sypialnią główną. Jak podkreślają architekci z pracowni KODO, mieszkanie z założenia miało być uniwersalne i ponadczasowe, ale zdecydowanie „inne”. W podstawie kolorystycznej użyto bieli, stonowanych szarości i beżu, które przełamano czernią. W wykończeniu zastosowano

  • marmurowe okładziny ścienne,
  • przestrzenne panele fornirowe
  • oraz stiukowe ozdoby.

Sprzęty i meble ujmują swoją prostotą. Całość wygląda bardzo luksusowo.

Apartament w Warszawie
Autor: KODO Projekty i Realizacje Wnętrz: Justyna Kiejza

130-metrowy apartament był wyzwaniem

W mieszkaniu znajdują się salon z kuchnią, 3 pokoje, przestronny hol z garderobą oraz dwie łazienki. Istotne było stworzenie nie tylko funkcjonalnego, ale też designerskiego miejsca. Meble zostały tutaj wykonane na wymiar, a wśród wyzwań aranżacyjnych znalazło się wizualne wydzielenie stref funkcjonalnych w dużym pomieszczeniu dziennym.

Kolejnym było stworzenie strefy wejścia tam, gdzie brakowało tradycyjnego przedpokoju. Metamorfoza objęła także garderobę, która aktualnie należy do sypialni. Zabudowa jest też świetną dekoracją!

Projekt: KODO projekty i realizacje wnętrz

Źródło: Informacja prasowa KODO projekty i realizacje wnętrz 

Sztukateria we wnętrzach, architekci WZ Studio

ZOBACZ TAKŻE: