Akademik inny niż wszystkie! Projekt nowoczesnych wnętrz dla studentów

2018-11-09 18:24

Nieograniczone możliwości spędzania czasu i integracji, wygoda, nowoczesny wystrój – tym wyróżnia się projekt Livinn Kraków, czyli akademika nowej generacji. Przyglądamy się mu bliżej!

Projekt Livinn Kraków

Livinn Kraków powstaje przy ulicy Romanowicza 4, na krakowskim Zabłociu i w zrewitalizowanych przestrzeniach dawnych zakładów Telpod. Dzięki temu wnętrza zyskują industrialny look. Na studentów będzie czekać 713 łóżek w różnych układach mieszkaniowych (od 1 do 4 osób). W każde mieszkaniu oprócz sypialni znajdzie się pokój dzienny z miejscem do nauki, kuchnia oraz łazienka. Mieszkania będą w pełni umeblowane oraz wyposażone w dostęp do internetu. Wszystkie elementy naturalnego pejzażu zostały zachowane – do dyspozycji studentów będzie np. wewnętrzne patio zacienione wysokimi drzewami, a więc idealny zakątek do nauki, relaksu albo po prostu romantycznych spojrzeń w gwiazdy. W budynku powstaną także sklep, drogeria, restauracja i kawiarnia na parterze.

..  Jak urządzić pokój ucznia? Poradnik >>>

Kreatywnie i bezpiecznie

W Livinn Kraków każdy mieszkaniec będzie mógł swobodnie korzystać ze specjalnie zaaranżowanych przestrzeni do nauki – indywidualnej i wspólnej. Kiedy emocje związane np. z sesją opadną, można zmienić otoczenie na strefę gier i rozrywki, salę kinową czy kuchnię do wspólnego gotowania. Na parterze akademika znajdą się z kolei komfortowe przestrzenie dla gości.

..  Dobre biurko dla dziecka, ucznia, studenta >>>

Na wzór międzynarodowych kampusów akademik będzie nadzorowany telewizją CCTV. Dodatkowo nad bezpieczeństwem czuwać będzie czynna całą dobę recepcja oraz ochrona. Za codzienne funkcjonowanie Livinn Kraków i organizację aktywności studenckich odpowiedzialny będzie zespół dedykowanych profesjonalistów. – Członkom społeczności Livinn Kraków zaoferujemy nie tylko „miejsce do spania”, ale przede wszystkim idealne warunki do nauki, rozwijania pasji, wspólnego spędzania czasu. Regularnie będziemy organizować różnego rodzaju warsztaty, imprezy tematyczne czy wycieczki. Jesteśmy przekonani, że studenci, którzy dołączą do społeczności Livinn, będą wspominać swoje studia przez całe życie – powiedział Jakub Bartos, Head of Residential, Golub GetHouse.

Więcej zobaczycie w galerii zdjęć!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021