Sypialnia na poddaszu: nowoczesna klasyka we wnętrzu

2017-05-18 18:22

Sypialnia na poddaszu została zaaranżowana w nowoczesnej wersji stylu klasycznego. Neutralna kolorystyka wnętrza została przełamana obecnością modnego koloru granatowego. Zobacz ciekawy projekt sypialni na poddaszu autorstwa pracowni emDesign home & decoration!

W aranżacji sypialni na poddaszu uwagę przekuwa wielkie łoże z dekoracyjnymi stolikami nocnymi. Dzięki pojemnym zabudowom pod sam sufit, robionym na wymiar, trudna przestrzeń poddasza została dobrze wykorzystana. Klasycznego charakteru całości aranżacji sypialni nadają fronty szaf inspirowane okiennicami oraz lampy. Wnętrze sypialni na poddaszu zostało zaaranżowane w nowoczesnej wersji stylu klasycznego. Jasna, neutralna kolorystyka została przełamana obecnością granatowego akcentu. Modny odcień granatu pojawia się pod postacią pościeli. Granatowy jest kolorem, który zastosowany we wnętrzach, dodaje im elegancji. Granat to dziś nowa klasyka.

Zobacz też: Aranżacja apartamentu na poddaszu >>>

Nowoczesna klasyka: kąpiel pod skosami

Wnętrze łazienki na poddaszu to nowoczesny salon kąpielowy. W jej projekcie postawiono przede wszystkim na wygodę. We wnętrzu łazienki pod skosami swoje miejsce znalazła zarówno wanna, jak i prysznic. Ponieważ łazienka usytuowana jest na poddaszu i dzięki obecności okien jest dobrze doświetlona – projektanci mogli pozwolić sobie na sporą ilość drewna w projekcie, bez obaw że przytłoczy ono przestrzeń. Drewno pojawia się zarówno na podłodze, ścianach. jak i meblach. Łazienka poprzez swoje usytuowanie pod skosami nabrała podwójnie klasycznego charakteru. Tu najważniejszym elementem jest wolnostojąca wanna, którą uzupełnia klasyczna bateria podłogowa. Ciepła dodają elementy z naturalnego drewna, niepowtarzalne lustra oraz ponadczasowe kinkiety.

Autor projektu: www.edytamalec.com