Sypialnia fioletowo-brązowa. Sekrety przytulnej sypialni

2012-04-03 16:11 Karolina Klepacka
fioletowa sypialnia zdjęcia sypialni
Autor: Mariusz Bykowski

Aranżacja sypialni w trzech kolorach brązowym, beżowym i fioletowym, tworzy klimat relaksu. Fioletowo-brązowa sypialnia urządzona jest kobieco i przytulnie. Na pochwałę zasługuje pomysłowa zabudowa sypialni i umiejętne zestawienie faktur.

Prezentowana aranżacja sypialni zwraca uwagę kolorystyczną dyscypliną i różnorodnością faktur. Do sypialnia jako bazę wybrano kolor brązowy, a fioletowy zastosowano w dodatkach.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Kolory w sypialni: brązowy i fioletowy

Sypialnia znajduje się na poddaszu, jej urządzenie powierzono projektantom z WT Studio. W sypialni połyskliwa narzuta, poduszka przypominająca sweter, plusz tkaniny obiciowej, a obok gładkie powierzchnie mebli. Choć kolory w sypialni ograniczają się do beżu, fioletu i bieli, dzięki bogactwu odcieni nie ma mowy o monotonii. Brązy, beże i fiolety mają wiele odcieni. Zastosowane na ścianach sypialni i w dodatkach, tworzą spójną całość.

Sypialnia dobrze urządzona

Sypialnia została dobrze zagospodarowana. Szafki z MDF-u, łóżko i szafa wnękowa z lustrem zostały wykonane na wymiar przez studio projektowe. Starano się jak najlepiej zagospodarować przestrzeń sypialni. Aranżacja sypialni zwraca uwagę dekoracyjną ścianą, przy której stoi łóżko. Pikowane pluszowe kwadraty, z których powstał sięgający sufitu zagłówek, zrobiła na zamówienie firma Sopha. Właścicielka tej sypialni lubi brązy i fiolety, pomagają się jej wyciszyć i odprężyć.

fioletowa sypialnia zdjęcia sypialni
Autor: Mariusz Bykowski

Dodatki i meble do sypialni

Meble w sypailni zrobione na wymiar przez WT Studio; zagłówek - sopha.pl; farba - Benjamin Moore; tapeta Chandbali Sloe - Villa Nova; kinkiety - aukcja internetowa; świetliki w podwieszanym suficie – Philips; narzuta i poduszki - Home & You; poduszka wełniana - NAP; stojak na biżuterię - Glamstore.

Galerie zdjęć: inspiracje na sypialnie fioletowe i brązowe

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021