Męska sypialnia wcale nie musi być chłodna i surowa. Ciekawy projekt

2016-03-04 14:45

Jak urządzić sypialnię dla mężczyzny? Zobacz projekt nowoczesnej sypialni z garderobą autorstwa pracowni DEKAA i przeczytaj nasze praktyczne wskazówki!

Spis treści

  1. Męska sypialnia: forma podąża za funkcją
  2. Męska sypialnia: urządzona z charakterem
  3. Zobacz też: Mieszkanie w męskim stylu >>>

Projektując sypialnię dla mężczyzny musimy przede wszystkim postawić na funkcję. Wyposażenie jej powinno ograniczyć się do najpotrzebniejszych mebli i elementów wyposażenia. Prezentujemy ciekawy projekt na męskie wnętrze autorstwa pracowni DEKAA.

Męska sypialnia: forma podąża za funkcją

Mężczyżni ponad wszystko cenią sobie wygodę. Lubią wnętrza proste, funkcjonalne i architektonicznie czyste. Nie oznacza to jednak, że sypialnia zaprojektowana dla mężczyzny musi być chłodna i surowa. Wybierając okładziny, zdecydujmy się na rozwiązania klasyczne i naturalne. Szarość, biel oraz czerń z pewnością będą dobrą, neutralną bazą. Stonowana kolorystyka może zostać wzbogacona ciekawymi fakturami i materiałami. Drewno w połączeniu z ciemnymi, prostymi kolorami stworzy unikatowy charakter wnętrza, ocieplając jednocześnie całe pomieszczenie.

Męska sypialnia: urządzona z charakterem

Męskie wnętrze, dzięki swej prostocie, może urzekać designem. Do zaaranżowania sypialni potrzebna jest stosunkowo niewielka ilośc mebli, dlatego śmiało możemy sobie pozwolić na wybór 1 designerskiego mebla który doda całej aranżacji charakteru. W projekcie autorstwa pracowni DEKAA postawiono na drewniane ściany oraz podłogi.

 

Zobacz też: Mieszkanie w męskim stylu >>>

We wnętrzu dominują ciemne kolory i naturalne materiały. Dzięki takiemu połączeniu, we wnętrzu zamieszkał styl modern. Garderoba została oddzielona od części sypialnianej szklanymi, przesuwnymi drzwiami ze szprosami. Designerski fotel idealnie współgra z ażurową przesłoną, wprowadzając do wnętrza ciekawą formę. Stoliki z korka, z funkcją przechowywania, są ciekawym gadżetem dopełniającym całość. Każdy element aranżacji posiada swoją ścisle określoną funkcję. Projekt jest przemyślany i co za tym idzie, funkcjonalny.

Nasi Partnerzy polecają