Kosmiczna aranżacja sypialni w luksusowym lofcie

2016-02-02 15:12 Monika Czerwińska-Konarska
Sypialnia z tapetą z motywem księżyca
Autor: Rafał Lipski Aranżacja czarno - białej sypialni z fototapetą z motywem kosmosu. Kropką nad 'i" w aranżacji sypialni są dwie wiszące lampy i lampa podłogowa przypominające (nie)zidentyfikowane obiekty latające. Lampy - Fork, Diesel dla Foscarini; łóżko i toaletka ze składanym lustrem powstały na zamówienie według projektu architekta wnętrz.

Projekt sypialni z niecodzienną fototapetą w tle. Dlaczego niecodzienną? Bo to fototapeta prosto z "odległej galaktyki". A statki kosmiczne są po prostu lampami. Zobaczcie jak można urządzić elegancką sypialnię, w wielkomiejskim stylu nowoczesnym, dla dorosłych (!) z ogromnym księżycem w roli głównej.

Sypialnia kojarzy się z nocą, czyli ciemnym niebem i gwiazdami. Za sprawą sugestywnej fototapety, architekt wnętrz Maja Krajewska z pracowni Square Space stworzyła klimatyczną, wręcz wyrafinowaną aranżację sypialni, pod znakiem księżyca właśnie. Granatowy kolor nieba z tapety za łóżkiem, pięknie wyróżnia się na tle jasnoszarych ścian. Całość aranżacji sypialni równoważy ciemna, drewniana podłoga. Kolorystyka w projekcie sypialni jest spójna z pozostałymi pomieszczeniami w apartamencie.

Zobacz też: zdjęcia z całego mieszkania >>>

Patrząc na nowoczesne wiszące lampy i lampę podłogową, przypominjące statki kosmiczne z "odległej galaktyki" widać, że podczas urządzania sypialni można wykorzystać poczucie humoru i dystans, jednocześnie tworząc wnętrze eleganckie i bardzo spójne. Łóżko i toaletka z otwieranym lustrem, wykonano według projektu architekt wnętrz. Sypialnię można było połączyć z łazienką - w apartamencie są dwie, jedna ogólnodostępna.

Sypialnia połączona z łazienką
Autor: Rafał Lipski Sypialnia została połączona z łazienką - drugą w apartamencie, dlatego może przynależeć tylko i wyłącznie do sypialni.  Toaletka jest projektu architekta wnętrz. Krzesło- Grey, Gervasoni: komoda Magis, dodatki dekoracyjne BoConcept.

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021