Kosmiczna aranżacja sypialni w luksusowym lofcie

2016-02-02 15:12

Projekt sypialni z niecodzienną fototapetą w tle. Dlaczego niecodzienną? Bo to fototapeta prosto z "odległej galaktyki". A statki kosmiczne są po prostu lampami. Zobaczcie jak można urządzić elegancką sypialnię, w wielkomiejskim stylu nowoczesnym, dla dorosłych (!) z ogromnym księżycem w roli głównej.

Sypialnia z tapetą z motywem księżyca
Autor: Rafał Lipski Aranżacja czarno - białej sypialni z fototapetą z motywem kosmosu. Kropką nad 'i" w aranżacji sypialni są dwie wiszące lampy i lampa podłogowa przypominające (nie)zidentyfikowane obiekty latające. Lampy - Fork, Diesel dla Foscarini; łóżko i toaletka ze składanym lustrem powstały na zamówienie według projektu architekta wnętrz.

Sypialnia kojarzy się z nocą, czyli ciemnym niebem i gwiazdami. Za sprawą sugestywnej fototapety, architekt wnętrz Maja Krajewska z pracowni Square Space stworzyła klimatyczną, wręcz wyrafinowaną aranżację sypialni, pod znakiem księżyca właśnie. Granatowy kolor nieba z tapety za łóżkiem, pięknie wyróżnia się na tle jasnoszarych ścian. Całość aranżacji sypialni równoważy ciemna, drewniana podłoga. Kolorystyka w projekcie sypialni jest spójna z pozostałymi pomieszczeniami w apartamencie.

Zobacz też: zdjęcia z całego mieszkania >>>

Patrząc na nowoczesne wiszące lampy i lampę podłogową, przypominjące statki kosmiczne z "odległej galaktyki" widać, że podczas urządzania sypialni można wykorzystać poczucie humoru i dystans, jednocześnie tworząc wnętrze eleganckie i bardzo spójne. Łóżko i toaletka z otwieranym lustrem, wykonano według projektu architekt wnętrz. Sypialnię można było połączyć z łazienką - w apartamencie są dwie, jedna ogólnodostępna.

Sypialnia połączona z łazienką
Autor: Rafał Lipski Sypialnia została połączona z łazienką - drugą w apartamencie, dlatego może przynależeć tylko i wyłącznie do sypialni.  Toaletka jest projektu architekta wnętrz. Krzesło- Grey, Gervasoni: komoda Magis, dodatki dekoracyjne BoConcept.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE