Kolor czerwony w sypialni

2008-09-26 2:00

Kolory w sypialnia: czerwony. Czerwień to barwa gorąca, pobudzająca. We wnętrzach trzeba ją stosować z umiarem, zwłaszcza w sypialni. Ta powinna być w kolorach chłodnych, wyciszających. Takie są podręcznikowe zasady. Ale...

Czerwona sypialnia z neonem wystrojem i nastrojem przypomina nocny klub ...inwestor oczekiwał łamania stereotypów w projekcie sypialni.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Więc przekornie czerwieni w jego sypialni jest najwięcej. I to nie w jakiejś kompromisowej wersji rozbielonej, zmatowionej. Potężna szafa na całej ścianie jest z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk soczystą czerwienią. 

Oryginalna aranżacja sypialni

Ale tego było jeszcze za mało w aranżacji sypialni na suficie znalazła się nowoczesna interpretacja tradycyjnego baldachimu, czyli podwieszany sufit. Czerwony. Dość wrażeń? Nie. Na betonowej ścianie za zagłówkiem łóżka zawisła neonowa dekoracja. Robi wrażenie. A jak się tu śpi? - Pogłoski o natrętnej naturze czerwieni są mocno przesadzone - żartuje właściciel. Dyskretne nocne oświetlenie gasi jej "pożar", a neon staje się wtedy nocną lampką tworzącą intymny nastrój w sypialni. I to oryginalną.

Galerie zdjęć: inspiracje na kolor czerwony

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE