KOBIECA aranżacja sypialni: 10 ZDJĘĆ ładnych SYPIALNI

2013-05-31 11:07

Kobieca aranżacja sypialni to nie tylko koronki i pastelowe kolory. Zobacz 10 zdjęć sypialni z PRAWDZIWYCH MIESZKAŃ, które są ładną inspiracją na romantyczną sypialnię!

Aranżacja wnętrza w stylu romantycznym kojarzy się zwykle z delikatnymi kolorami, zwiewnymi tkaninami i kobiecymi wzorami w dekoracjach. W naszej galerii pokazujemy, że również aranżacje sypialni w mocnych i zdecydowanych kolorach, z masywnymi meblami mogą być kobiece i romantyczne.

Aranżacja sypialni: wyczucie stylu w sypialni

Urządzając romantyczną sypialnię możemy w pierwszej kolejności sięgnąć do wypróbowanych i pewnych zestawień. Pastele, beże, biel, delikatne i kobiece kolory. Meble dość lekkie, smukłe, na cienkich nóżkach i zdobione. Kwiatowe detale i ozdoby, a także koronki. W oknie zwiewna dekoracja: na przykład lekka zasłona lub firana. Takie zestawienie mebli, dodatków i połączenie kolorów da nam bezpieczną aranżację sypialni w romantycznym stylu.

Mocna i kobieca aranżacja sypialni

Romantyczną aranżację sypialni uzyskamy także poprzez umiejętne łączenie dodatków i kolorów. Ciekawie wyglądają mocne kolory ścian – na przykład modny w tym roku szafirowy – połączone z białymi meblami i dodatkami. Taka dwubarwna aranżacja sypialni, w której dodamy białe koronki na poduszkach i narzucie, zwiewną tkaninę w oknie i róże na stoliku nocnym – nawet z ciemnym kolorem ścian stanie się romantyczna i kobieca.

Zobacz w galerii wybrane propozycje na romantyczną i kobiecą aranżację sypialni!

sypialnia zdjęcia
Autor: archiwum Sypialnia na poddaszu: przytulna i kobieca.