BARDZO ładna sypialnia. Aranżacja sypialni w kolorze niebieskim z sufitem z bielonych desek

2013-04-05 11:36 Karolina Klepacka
sypialnia-aranżacja
Autor: Mariusz Bykowski Sypialnia aranżacja: łóżko, lampa, poduszka z chwostem - IKEA; stołek H Stool Tolix, lampka nocna, skrzynia House Doctor - Secret Life; wykładzina Komfort, szara narzuta, okragłe poduszki - BoConcept.

Ładna sypialnia urządzona jest ciekawie. Aranżacja sypialni w kolorze niebieskim nawiązuje do stylu skandynawskiego. Ciekawym rozwiązaniem jest kolor w sypialni - intensywny niebieski kolor ścian połączono z sufitem z bielonych desek i kolorem szary.

Ładna sypialnia urządzona jest dość skromnie i surowo. Aranżacja sypialni nawiązuje do stylu skandynawskiego. Z sypialni jest wyjście na balkon, więc przez wielkie okno wpada dużo światła. Dlatego właścicielka mogła bez obaw pomalować ściany w sypialni ciemną farbą. Intensywny kolor niebieski kontrastuje z bielą łóżka, wnękowej szafy oraz rustykalnego sufitu. Trzeci kolor w sypialni – szary – jest reprezentowany przez wykładzinę oraz stalowe lampy i stołek w roli stolika nocnego. Do malowania ścian w sypialni użyto farb marki Flugger: farby Flutex 5 - niebieska nr 1477 i jasnoszara nr 5471.

Ładna aranżacja sypialni: pomysły do podpatrzenia

Aranżacja sypialni jest wyjątkowa dzięki kilku rozwiązaniom wartym polecenia.

1. Ładna sypialnia - półka jako galeria. Zazwyczaj przy łóżku w sypialni wieszamy półkę na książki lub bibeloty, ale ta ma inne przeznaczenie. Stanowi podstawę dla ekspozycji rodzinnej galerii. Jest węższa od typowej półki, a na krawędzi ma listewkę zabezpieczającą ramy przed zsuwaniem się.

2. Ładna sypialnia - skrzynka na kółkach. Wykonana z postarzonego drewna może spełniać różne funkcje. Przyda się jako gazetownik albo pojemnik na narzuty. Dzięki kółkom jest mobilna, a to oznacza, że nie trzeba mieć dla niej stałego miejsca – stawiamy ją tam, gdzie akurat jest nam wygodnie.

3. Ładna sypialnia - sufit z bielonych desek. Wyłożenie stropu okładziną z drewna to rzadkie rozwiązanie, nawiązujące do letnich domków wypoczynkowych. Ten rustykalny sposób dekoracji sufitu wprowadza do sypialni ciepłą, przytulną atmosferę.

sypialnia-zdjęcia
Autor: Mariusz Bykowski