Aranżacja sypialni. Niebanalna sypialnia w stylu loftu

2012-05-09 17:22 Karolina Klepacka

Sypialnia urządzona jest nowocześnie. Już na pierwszy rzut oka widać, że aranżacja sypialni została przemyślana. Dzięki dobrze dobranym kolorom i zestawom mebli udało się stworzyć ciekawy i spójny wystrój wnętrza.

Aranżacja sypialni jest spójna, uporządkowana i ciekawa. Duży efekt uzyskano małym kosztem.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Zadanie, które powierzył właściciel architektowi wnętrz, polegało m.in. na stworzeniu bardzo efektownej sypialni przy niedużym budżecie. Oszczędności podczas urządzania sypialni musiały być jak najmniej odczuwalne w jakości i wyglądzie wyposażenia.

Nowoczesna sypialnia: brązowe ściany i proste meble

Meble do sypialni z wyższej półki zostały więc uzupełnione bardzo starannie wyselekcjonowanymi tańszymi elementami z IKEA czy Leroy Merlin. Sypialnia ma dość prosty, industrilany styl. W tej sypialni najwięcej kosztowało łóżko, ale to był najważniejszy mebel. Zrezygnowano za to z zamawiania półek na wymiar, zadowalając się prostym rozwiązaniem, pasującym do industrialnego wystroju sypialni. W połączeniu z dobrej jakości farbą w niebanalnym odcieniu - brązowa sypialnia nabrała ciekawego charakteru. Podłoga z żywicy w jasnoszarym odcieniu wnosi nowoczesny charakter i optycznie powiększa wnętrze. Wystrój sypialni z brązowymi ścianami ożywiają czerwone dodatki.

Aranżacja sypialni: meble i wyposażenie do sypialni

Architektowi udało się skompletować zgrany zestaw mebli do sypialni. Łóżko z metalowym obramieniem zagłówka uzupełnił półkami z metalowymi wspornikami. Takie szczegóły sprawiają, że już na pierwszy rzut oka widać przemyślaną aranżację sypialni. Wyposażenie sypialni: łóżko - BoConcept; biurko, półki, lampka - IKEA; krzesło - Cube; białe koszyki, czerwone i białe pudełka, literki - Red Onion; farba - Benjamin Moore.

Galeria zdjęć: sypialnia inspiracje