Zaglądamy do mazurskiej posiadłości Piotra Kraśki. Wnętrza to istna bajka

2022-09-22 10:23

Piotr Kraśko wraz z rodziną mieszka w imponującej posiadłości w Gałkowie na Mazurach. Dom razem ze stadniną koni od pokoleń należy do rodziny żony dziennikarza. Wrażenie robią nie tylko pięknie urządzone wnętrza, ale również otoczenie posiadłości!

piotr kraśko
Autor: instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Jak mieszka Piotr Kraśko na Mazurach?

Dom w Gałkowie od pokoleń należy do rodziny żony dziennikarza – Karoliny Ferenstein-Kraśko. Ferensteinowie prowadzą również słynną stadninę koni i organizują coroczny turniej konny Gałkowo Masters. Na to „polskie Ascot” zjeżdża się cała śmietanka towarzyska i celebrycka z Warszawy.

Wnętrza domu Piotra Kraśki w Gałkowie utrzymane są w stylu nowoczesnym, choć nie brakuje rustykalnych elementów inspirowanych stylem wiejskich posiadłości. Mnóstwo tu drewna, cegły i kamienia – te naturalne materiały wprowadzają niepowtarzalny klimat do wnętrza.

Salon i kuchnia

W pomieszczeniach w mazurskiej posiadłości Piotra Kraśki dominuje biel, szarość oraz czerń. Nie brak też dodatków i tekstyliów w kolorze srebra i błękitu (m.in. szklane wazony czy zasłony).

W przestronnym salonie, do którego prowadzą wysokie, przeszklone drzwi znajdują się ciemnobrązowe fotele oraz kanapa. Podłogę pokrywa jasny drewniany parkiet.

To, co zwraca szczególną uwagę w wystroju domu Piotra Kraśki w Gałkowie są bez wątpienia konne motywy. Konie w formie malowanej, rysowanej czy rzeźbionej spotkać można w niemal każdym pomieszczeniu mazurskiej posiadłości dziennikarza.

Dom Piotra Kraśki w Gałkowie na Mazurach to azyl, w którym dziennikarz wraz z rodziną może odpocząć od hałasu stolicy. Takich wnętrz - i oczywiście okolicy można tylko pozazdrościć!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE