Zaglądamy do domu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Ściana w sypialni to hołd dla Grechuty

2023-05-15 11:07

Jesteście ciekawi, jak Marta Żmuda-Trzebiatowska urządziła swój dom? Aktorka w mediach społecznościowych co jakiś czas publikuje ujęcia ze swojego przytulnego gniazdka. Jest w nim mnóstwo roślin, naturalnych materiałów i modnych rozwiązań. Ale nam do gustu przypadła szczególnie ściana w sypialni. Zobaczcie sami!

marta żmuda trzebiatowska
Autor: instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Tak mieszka Marta Żmuda-Trzebiatowska

Wchodząc do domu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, w holu wita nas stylowe granatowe siedzisko obite miękkim welwetem. Pikowany zagłówek ciągnie się aż do samego sufitu i zapewnia wygodę podczas zakładania i zdejmowania butów. Jak demonstruje na zdjęciu sama aktorka, siedzisko w przedpokoju idealnie nadaje się też do... leżenia! 

Przytulny salon z kominkiem

Salon w domu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej utrzymany jest w stonowanych barwach. Dominują tu głównie subtelne szarości i beże, a o ciepły i przytulny klimat dba m.in. naturalne drewno - w postaci parkietu ułożonego w stylową jodełkę czy drewnianych mebli.

Dużą część pokoju dziennego w domu aktorki zajmuje szary narożnik na cienkich, czarnych nóżkach, które nadają mu lekkości. Przy sofie Marta Żmuda-Trzebiatowska umieściła również okrągły stolik kawowy z rzeźbiarsko ozdobionym drewnianym blatem, a cześć podłogi przykryła białym dywanem.

W salonie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej swoje miejsce znalazł również granatowy fotel uszak, który stanął tuż przy ceglanym kominku. 

Szara kuchnia

Na jednym ze zdjęć aktorka pozuje w kuchni. Nowocześnie urządzone pomieszczenie utrzymane jest, podobnie jak salon, w subtelnych odcieniach szarości. Wyspa kuchenna oddzielająca strefę gastronomiczną od części dziennej ma biały blat przypominający naturalny kamień. Nad płytą grzewczą wisi modny okap w kształcie srebrnego walca, a jedną ze ścian zdobi kolorowa grafika przedstawiająca surfera. 

Sypialnia z piosenką

Urządzając sypialnię, Marta Żmuda-Trzebiatowska postanowiła uhonorować... Marka Grechutę. Całą ścianę za łóżkiem aktorka pokryła tapetą z tekstem piosenki "W dzikie wino zaplątani". Trzeba przyznać, że efekt naprawdę robi wrażenie, a niski pikowany zagłówek łóżka dodatkowo odsłania kolejne fragmenty tekstu. 

Minimalistyczna łazienka

W łazience Marty Żmudy-Trzebiatowskiej króluje duet szarości i drewna, który z jednej strony wprowadza do pomieszczenia nutę elegancji, a z drugiej - tworzy miły, sprzyjający relaksacji klimat. W ciekawy sposób aktorka zaaranżowała strefę wanny - biała podłużna wanna opiera się nie na nóżkach, ale na drewnianej konstrukcji, która nadaje jej lekkości. Ścianę przed wilgocią i wodą chronią kamienne płyty wielkoformatowe w szarym kolorze. 

Szare płytki pojawiają się również nad umywalką. Delikatny rysunek na powierzchni płytek uatrakcyjnia aranżację i ożywia ją. Drewniany blat pod umywalką z kolei ociepla wnętrze i tworzy elegancie tło dla opływowej misy umywalki oraz chromowanej baterii.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE