Willa Agnieszki Woźniak-Starak robi wrażenie. Industrialne wnętrza, designerskie dodatki, własna oranżeria

2022-08-17 11:25

Agnieszka Woźniak-Starak zamiast pędu stolicy wybrała spokojne, malownicze przedmieścia. To właśnie tutaj, w podwarszawskim Konstancinie urządziła swój azyl razem z ukochanymi psami.

agnieszka woźniak starak
Autor: instagram.com/aga_wozniak_starak

Dom Agnieszki Woźniak-Starak w Konstancinie

Agnieszce Woźniak-Starak nie sposób odmówić doskonałego wyczucia stylu i mody. Od wielu lat zajmuje czołówki zestawień najlepiej ubranych polskich gwiazd. Okazuje się, że smykałkę prezenterka ma również do urządzania wnętrz.

Widać to doskonale na opublikowanych na Instagramie zdjęciach – dom Agnieszki Woźniak-Starak to nie tylko przytulny i pełen ciepła azyl, ale również kopalnia wnętrzarskich inspiracji!

Dom Agnieszki Woźniak-Starak znajduje się w Konstancinie-Jeziornej. To popularna wśród polskich celebrytów miejscowość. Z dala od wielkomiejskiego pędu i hałasu, blasku fleszy i natrętnych paparazzi wiele gwiazd znalazło tu swój azyl i odrobinę spokoju. W Konstancinie mieszka m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan czy Maryla Rodowicz.

Dom Agnieszki Woźniak-Starak zbudowany jest z czerwonej cegły. Posiadłość otoczona jest ogrodem, w którym prezenterka uprawia warzywa, a także hoduje kwiaty. Wokół posesji oświetlenie zapewniają stylowe, czarne latarnie. Nie brak tu różnych gatunków krzewów oraz drzew.

„Azyl” Agnieszki Woźniak-Starak wyposażony jest także w obszerny taras z wygodnymi meblami ogrodowymi, na których gwiazda chętnie odpoczywa ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Gdy odpoczynek na tarasie się jej znudzi, prowadząca Dzień Dobry TVN może nasycić oczy bujną roślinnością uprawianą w przydomowej przeszklonej oranżerii.

Wnętrza domu Agnieszki Woźniak-Starak

W jednym z wywiadów Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że podwarszawska posiadłość jest jedną wielką, otwartą przestrzenią. Taki loftowy układ doskonale wpisuje się w styl, jaki dominuje we wnętrzach domu prezenterki.

Duże okna wpuszczają do środka spore ilości naturalnego światła, a czerwona cegła na ścianach, odsłonięte elementy instalacji i industrialne żarówki wiszące na kablach w połączeniu z designerskimi meblami (np. fotele z plexi), licznymi obrazami na ścianach i kolorowym dywanem w romby tworzą intrygującą, estetyczną całość.

Po ciężkim dniu Agnieszka Woźniak-Starak może wraz z pupilami zrelaksować się na ogromnej narożnej sofie, a w chłodniejsze dni – ogrzać się przy kominku w salonie.

W części kuchennej (wyłożonej czerwoną cegłą) prezenterka może przygotować pyszne dania z własnoręcznie wyhodowanych warzyw, albo uraczyć nimi gości siedzących na czerwonych hokerach przy okrągłym stole w jadalni.

- A kiedyś marzyłam o życiu w centrum Warszawy… Szalona jakaś – napisała o swoim domu na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak. Zgadzamy się! Dom jest obłędny i jednocześnie przytulny, pełen ciepła. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE