Tak mieszka Roksana Węgiel. Nowoczesne wnętrza bez przepychu

2023-01-19 11:16

Roksana Węgiel szturmem podbija polską scenę muzyczną odkąd skończyła 13 lat. Wokalistka, mimo że niedawno oficjalnie weszła w dorosłość wciąż mieszka z rodzicami w domu pod Jasłem. Jak wygląda dom Roksany Węgiel? Jak piosenkarka urządziła swój pokój? Dowiesz się z tego artykułu.

Roksana Węgiel
Autor: instagram.com/roxie_wegiel

Dom Roksany Węgiel

Gdy Roksana Węgiel dopiero zaczynała swoją muzyczną karierę, jej rodzina mieszkała w bloku w Jaśle (stąd pochodzi również Michał Szpak). Z czasem jednak postanowili przenieść się za miasto do nowo wybudowanego domu. 

W wywiadzie dla portalu Pomponik młoda wokalistka stwierdziła, że nie planuje na razie przeprowadzki do Warszawy ani do innego miasta. Chce zostać w Jaśle, gdzie czuje się najlepiej. 

Ogród z tarasem

Jak wygląda dom Roksany Węgiel? Piosenkarka rzadko publikuje zdjęcia z rodzinnego domu. Na nielicznych zdjęciach przedstawiających rodzinne gniazdko Roksany Węgiel możemy zauważyć np. ogród z przestronnym tarasem, na którym wokalistka chętnie wypoczywa w ciepłe dni. Taras wyłożono jasnymi deskami kompozytowymi, a do sufitu przytwierdzono hotel hamakowy w typie gniazdo.

Widać, że tego typu meble bardzo przypadły do gustu wokalistce, ponieważ na innym zdjęciu siedzi w białym, jajowatym fotelu wyścielanym wygodnym szarym siedziskiem. Dla maksymalnej wygody Roksana Węgiel ma do dyspozycji również różowe poduszki.

Łazienka

Rodzice Roksany Węgiel postawili na styl loftowy i nowoczesny, aranżując łazienkę. Modne białe cegiełki pokrywają całą strefę prysznica, natomiast bateria ma kolor eleganckiej czerni. Nad pokrętłami znajduje się wygodna półeczka na kosmetyki z chromowanego metalu.

Pokój Roksany Węgiel

Pokój 18-letniej piosenkarki nie odbiega niczym od pokojów innych nastolatków. Królestwo Roksany Węgiel ulokowane jest na poddaszu i pomalowane na delikatny odcień szarości. Większą część pomieszczenia zajmuje ogromne łóżko, nad którym artystka zawiesiła sznur klimatycznych cottonballsów.

Ściany i półki w pokoju Roksany Węgiel zapełniają z kolei liczne nagrody, które nastolatka zdobyła w ciągu kilku lat swojej kariery muzycznej. 

W pokoju piosenkarki nie mogło oczywiście zabraknąć wygodnego biurka do nauki. Biały mebel jest na tyle duży, że Roksana Węgiel spokojnie może zmieścić tam swojego laptopa, a także przybory do pisania i kolorowe organizery na dokumenty. Nad biurkiem wisi sznur cottonballsów oraz kilka zdjęć przedstawiających wokalistkę z przyjaciółmi.

Roksana Węgiel wciąż mieszka z rodzicami w domu pod Jasłem. Przestronne gniazdko wokalistki i jej najbliższych urządzone jest nowocześnie, ale bez przepychu. Panuje w nim swobodna, przytulna atmosfera. Podobnie jak w pokoju artystki.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE