Tak mieszka Rafał Trzaskowski. Próżno szukać tu luksusów

2023-05-25 9:14

Wielu warszawiaków jest przekonanych, że ich prezydent, Rafał Trzaskowski, mieszka w luksusowym apartamencie gdzieś w centrum miasta. Nic bardziej mylnego. Rodzina Trzaskowskich od lat mieszka w skromnym mieszkaniu na Kabatach. Zobaczcie, jak urządzili swoje gniazdko Trzaskowscy!

rafał Trzaskowski
Autor: Fot. SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS / WARSZAWA 25/06/2022 PARADA ROWNOSCI W WARSZAWIE

Gdzie mieszka Rafał Trzaskowski?

Rafał Trzaskowski od lat mieszka w jednym z bloków na Ursynowie, a dokładnie na zielonych Kabatach. W krótkim filmie udostępnionym na oficjalnym profilu Trzaskowskiego na Facebooku "My. Od kuchni", żona prezydenta Warszawy, Małgorzata Trzaskowska wyznała, że to z jej inicjatywy zamieszkali właśnie w tym miejscu:

Dałam mężowi wybór. Powiedziałam, że jeśli chcesz zobaczyć, gdzie będziesz mieszkał, to zapraszam

- zażartowała Małgorzata Trzaskowska.

Przytulny salon

W mieszkaniu Trzaskowskich próżno szukać zbędnych luksusów - za to jest mnóstwo książek, płyt CD oraz mebli w stylu klasycznym. Na zdjęciu opublikowanym przez Rafała Trzaskowskiego na Instagramie widzimy, że salon w mieszkaniu prezydenta utrzymany jest w jasnych barwach, a dzięki dużym oknom wpada do niego mnóstwo dziennego światła.

W przeszklonej drewnianej witrynie, która wygląda na bardzo starą, znajduje się kolekcja książek Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy znany jest ze swojego umiłowania do literatury. W swoim biurze przy Placu Bankowym również ma pokaźnych rozmiarów biblioteczkę po brzegi wypełnioną książkami. 

W części dziennej mieszkania Trzaskowskich znalazło się również miejsce dla wygodnej szarej kanapy oraz pięknego drewnianego stołu o obłych kształtach. 

Biała kuchnia

Kuchnia w mieszkaniu Rafała Trzaskowskiego utrzymana jest w stylu klasycznym i neutralnej bieli. Górny rząd szafek ma częściowo przeszklone fronty, dzięki czemu zyskuje lekkości i pozwala na ekspozycję pięknej porcelany oraz szkła. Blat roboczy oraz dolny rząd szafek również są białe, podobnie jak kwadratowe kafelki, którymi pokryta jest ściana między górną a dolną zabudową. 

Źródło: se.pl

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE