Sylwestrowy salon w stylu glamour. Wybieramy drzwi do sylwestrowego salonu

2023-12-01 6:29 Tekst sponsorowany

Jak przygotować salon na sylwestrową imprezę? Bez wątpienia przydadzą się błyszczące dodatki, brokat i odrobina złota. Warto też wykorzystać potencjał drzwi wewnętrznych, które nie tylko mogą stanowić ozdobę wnętrza, ale również zapewnić spokój i bezpieczeństwo podczas szampańskiej zabawy.

NEMEZJA 8 w okleinie czarny ST CPL z powłoką AntiFinger, korona i pilastry
Autor: ERKADO NEMEZJA 8 w okleinie czarny ST CPL z powłoką AntiFinger, korona i pilastry

Aranżacja sylwestrowego salonu

Jednym z najpopularniejszych stylów aranżacyjnych, wprost stworzonym do dekoracji sylwestrowych wnętrz, jest styl glamour. Odznacza się on dekoracyjnością i elegancją, które świetnie oddają ducha sylwestrowych celebracji. Styl glamour uwielbia błyszczeć, chętnie wykorzystując złoto i srebro, które doskonale odbijają światło.

Aranżując salon na sylwestra, warto więc zadbać o odpowiednią ilość błyszczących dekoracji – mogą to być girlandy w kolorze złota lub srebra, kryształy zwisające z sufitów, dekoracyjne świeczniki, tekstylia w odcieniach królewskiego granatu lub butelkowej zieleni, czy obficie posypane brokatem ozdoby.

Drzwi do sylwestrowego salonu

W salonie sylwestrowym nie można też zapomnieć o stałych elementach wyposażenia jak meble czy drzwi. Zwłaszcza te ostatnie odznaczają się ogromnym potencjałem dekoracyjnym. Jakie drzwi sprawdzą się najlepiej we wnętrzach, w których będziemy świętować nadejście nowego roku? Oto 3 wyjątkowe propozycje od ERKADO, polskiego producenta drzwi.

Na początek elegancja i klasyka w jednym – model Nemezja 8 w okleinie czarny ST CPL. Mimo minimalistycznego rodowodu, tym drzwiom nie można odmówić dekoracyjności. Wrażenie robi mocne frezowanie skrzydła, a także obecność ozdobnej korony i pilastrów. Nemezja 8 doskonale odnajdzie się więc w salonie glamour, podkreślając elegancki i luksusowy klimat wnętrza.

NEMEZJA 8 w okleinie czarny ST CPL z powłoką AntiFinger, korona i pilastry
Autor: ERKADO NEMEZJA 8 w okleinie czarny ST CPL z powłoką AntiFinger, korona i pilastry

Efekt wow wywołają również drzwi Altamura 1 w kolorze granatowy ST CPL z intarsją Lux 421. Jeśli istnieje duet idealny, to bez wątpienia jest to królewski granat i złoto. To właśnie dlatego model Altamura prezentuje się tak efektownie. Minimalistyczne skrzydło z dopasowaną kolorystycznie ościeżnicą, ozdobione pionową intarsją i złotą klamką z pewnością będzie robić wrażenie podczas sylwestrowych celebracji.

ALTAMURA 1 w okleinie  granatowy ST CPL  z powłoką AntiFinger , intarsja LUX 421
Autor: ERKADO ALTAMURA 1 w okleinie granatowy ST CPL z powłoką AntiFinger , intarsja LUX 421

Pełne skrzydła wspomnianych modeli zapewniają lepsze wygłuszenie i atmosferę totalnej prywatności. Jeśli jednak szukamy drzwi z subtelnym przeszkleniem, warto rozważyć model Peonia 2 w kolorze ciemnozielony ST CPL. Mleczna szyba z jednej strony zapewnia prześwit i lepsze doświetlenie pomieszczenia, a z drugiej – wciąż zapewnia nam prywatność.

Modna butelkowa zieleń to ciekawa alternatywa dla bieli czy koloru drewna. Elegancka i kojąca, zieleń w połączeniu ze złotą klamką świetnie odnajdzie się w salonach urządzonych w różnych stylach – od eleganckiego glamour, przez nowoczesny, kończąc na boho i eko.

PEONIA 2 ciemnozielony ST CPL z powłoką AntiFinger, korona i pilastry
Autor: ERKADO PEONIA 2 ciemnozielony ST CPL z powłoką AntiFinger, korona i pilastry

Zaletą drzwi ERKADO jest również to, że można je personalizować. Wybierając modele z oferty producenta możemy dopasować do skrzydła kolor ościeżnicy oraz listew przypodłogowych. Istnieje również możliwość doboru klamki pochwytów.

Bogata oferta oklein pozwala również na personalizację samego skrzydła, a decydując się na modele z intarsjami, możemy wybierać z kilku układów i kolorów dekoracyjnych wstawek. Z takimi możliwościami, bez wątpienia uda nam się stworzyć drzwi, które wpiszą się w naszą koncepcję sylwestrowego salonu.

Nasi Partnerzy polecają