Aranżacja wnętrz. Salon na jesień

Jesień jest już tuż za rogiem i przynosi mnóstwo ciekawych i zarazem mało stereotypowych rozwiązań. Salon zmieni się nie do pozniania. Marka Dekoral Fashion zaprezentowała trendy w malowaniu wnętrz w sezonie Jesień-Zima 2011/2012. Tym razem aranżacja wnętrza nie będzie taka sama jak w latach ubiegłych. Jesienne kolory ścian mogą zaskoczyć. Nie można zapomnieć również o dekoracjach do salonu.

Salon na jesień
Salon na jesień
Salon na jesień
Salon na jesień
Salon na jesień

Aranżacja wnętrz: modne kolory ścian

Tegoroczna jesień odejdzie od utartych stereotypów. Kolory, które się pojawiają, zapowiadają dużą zmianę w aranżacji wnętrz. Salon na jesień zostanie ozdobiony różnymi kolorami, z których na największy hit wyrasta paleta dwóch kolorów - niebieskiego i fioletowego. Jednak innowacyjność to nie tylko nowość. Jesienne kolory ścian to również powracająca zieleń w stonowanej odmianie. Modne pozostaną ponadczasowe kontrasty, takie jak czerń i biel. Do tego nie sposób zapomnieć o dodatkach. Home&you oferuje nową, jesienną kolekcję, która rozjaśni każde wnętrze. Wszystkie dekoracje salonu są gustowne, stylowe, ale i z charakterem.

Aranżacja wnętrz: błękit i fiolet, a może zieleń?

W zeszłym sezonie każda aranżacja wnętrz musiała mieć w sobie fiolet. W tym roku, do najmodniejszych barw dołącza również niebieski w przeróżnych odmianach. Salon ozdobiony tymi dwoma barwami będzie bardzo modny, ale sprawdzą się one równie dobrze w innych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy sypialnia. Jednak tegoroczne jesienne kolory ścian to nie tylko dwa rodzaje farb - to również wracająca do łask zieleń. Według ekspertów najmodniejsze będą jej stonowane odcienie w stylu "muślinowa zieleń". Te wszystkie barwy sprawią, że salon, jak i inne pomieszczenia, staną się spokojne, stonowane, wręcz harmonijne.

Aranżacja wnętrz: słoneczne czy kontrastowe?

Salon rozjaśnią również inne modne barwy - jaskrawe kolory, które choć nie będą na pierwszym planie, to na pewno będą ważne w tle. Cytrynowa żółć czy oranże jako jesienne kolory ścian? Czemu by nie. Są radosne, energetyzujące i potrafią napełnić pozytywną energią na cały dzień. Jeśli jednak masz ochotę na coś, co może okazać się naprawdę czarnym koniem wśród modnych barw, to postaw na kontrast. Biel i czerń to odważne połączenie, jednak zawsze będzie dobrze prezentować się na dowolnej ścianie.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja

POLECANE ARTYKUŁY