Ściana obrazów z Matką Boską i regały pełne książek. Tak mieszka Agnieszka Chylińska

2022-09-15 10:57

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej tajemniczych polskich gwiazd. Jurorka „Mam talent” bardzo rzadko dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego. Kilka razy zrobiła jednak wyjątek, m.in. publikując zdjęcia swojego domu na Instagramie. Fanów zdziwiło, jak piosenkarka urządziła swoje wnętrza. Nie tego się spodziewali.

agnieszka chylińska
Autor: instagram.com/agnieszka.chylinska

Dom Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska mieszka z mężem i trójką dzieci w Chyliczkach, niewielkiej miejscowości położonej ok. 21 km na południe od Warszawy.

Przez długie lata piosenkarka rzadko wypowiadała się na temat swojej rodziny, a na swoim instagramowym profilu publikowała głównie zdjęcia z pracy i koncertów.

Jednak podczas pandemii w 2020, Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów, nagrywając serię filmików, na których czyta bajki dla dzieci. To właśnie dzięki tym filmikom fani mogli w końcu podejrzeć, jak gwiazda urządziła swój dom. Wielu internautów było zaskoczonych wystrojem wnętrz jurorki „Mam talent”.

chylińska
Autor: instagram.com/agnieszka.chylinska

Pokój z galerią obrazów

Najwięcej uwagi przykuł pokój, w którym gwiazda czytała bajki dla dzieci. Jest w nim dużych rozmiarów łóżko, a na ścianie wisi wiele obrazków, kolorowych ornamentów i ozdób, a także… galeria religijnych obrazów, głównie z Matką Boską oraz ikon.

chylińska
Autor: instagram.com/agnieszka.chylinska

W domu Agnieszki Chylińskiej nie brakuje także książek – są one zarówno w salonie, jak i w pokoju, gdzie piosenkarka nagrywa filmy na Instagram. Regały pełne są książek o różnej tematyce, zarówno po polsku, jak i angielsku. W pokoju znajduje się również stolik z zestawem do malowania: pędzlami i farbami. Bardzo możliwe, że należy do dzieci Agnieszki Chylińskiej.

chylińska
Autor: instagram.com/agnieszka.chylinska

Salon

Warto wspomnieć również o salonie, który łączy się z kuchnią i jadalnią. Pokój jest przestronny, a dzięki dużym przeszkleniom i drzwiom tarasowym – doskonale doświetlony. W centrum części dziennej stoi duży jasny narożnik oraz biały dywan w czarne koła. Dalej – obowiązkowy regał wypełniony książkami.

W części jadalnianej stoi duży drewniany stół, na którym piosenkarka ustawiła klimatyczne świeczki i suszone kwiaty w wazonie. Z salonu można wyjść na taras, na którym znajduje się stylowa biała huśtawka.

chylińska
Autor: instagram.com/agnieszka.chylinska

Sypialnia

Ściany w sypialni Agnieszki Chylińskiej wyłożone są tapetą w pasy, a nad łóżkiem z finezyjnie zdobionym zagłówkiem wiszą dwa niewielkie kobiet (sądząc po stylistyce – z XVIII wieku).

Dom Agnieszki Chylińskiej bez wątpienia robi wrażenie – wielu fanów spodziewało się raczej mrocznych, ciężkich rockowych wnętrz. Piosenkarka postawiła natomiast na eklektyzm i artystyczną ekspresję, tworząc swój własny, nie do podrobienia styl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE