Sara James jest dziś na ustach wszystkich. My sprawdzamy jak mieszka polska wokalistka

2022-09-14 10:04

Sara James ma dopiero 14 lat, ale już może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na polu artystycznym. Na co dzień młoda piosenkarka mieszka z mamą w Ośnie Lubuskim, a swoje życie chętnie dokumentuje na Instagramie. Na publikowanych zdjęciach widać, jak utalentowana nastolatka urządziła m.in. swój pokój. Znalazło się też kilka ujęć z jej rodzinnego domu. Zobacz, jak mieszka Sara James!

sara james
Autor: instagram.com/sara_james_music

Tak mieszka Sara James

Sara James mieszka z mamą w Ośnie Lubuskim, które położone jest niedaleko granicy z Niemcami. Nastolatka często odwiedza również swojego tatę oraz przyrodnie rodzeństwo. Na publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach możemy podejrzeć, jak wyglądają domy rodziców piosenkarki.

W obu wnętrzach dominuje minimalizm – przeważają białe ściany oraz białe meble, ale nie brak też ciepłego drewna (m.in. na podłodze), a nawet ceglanej ściany w jednym z salonów! W aranżacji pojawia się także mnóstwo roślin oraz etnicznych rzeźb z kręgu kultury afrykańskiej.

Pokój Sary James utrzymany jest w podobnej stylistyce – białe, proste meble korespondują z białymi ścianami oraz klimatycznymi dodatkami, np. lampionami i świeczkami.

sara james
Autor: instagram.com/sara_james_music

Na ścianach wiszą także zdjęcia Sary w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Rośliny w białych doniczkach stoją na parapecie.

sara james
Autor: instagram.com/sara_james_music

Na półkach stoją dumnie nagrody, m.in. za zwycięstwo w The Voice Kids. Nie ulega wątpliwości, że młoda piosenkarka będzie musiała niedługo zrobić miejsce dla kolejnych trofeów (trzymamy kciuki!).

sara james
Autor: instagram.com/sara_james_music

Wnętrza w domu Sary James, a także jej pokój to świetny przykład na to, jak prostota i minimalizm wzbogacone odpowiednimi dodatkami potrafią stworzyć klimat we wnętrzu. Biel i drewno w połączeniu z nastrojowym oświetleniem (lampkami, świeczkami), soczystą zielenią roślin i miękkimi tekstyliami to prosty, ale skuteczny sposób na stylowe i jednocześnie przytulne wnętrze.

sara james
Autor: instagram.com/sara_james_music