Różowy azyl w Górach Świętokrzyskich. Tak mieszka Andrzej Piaseczny

2022-12-01 11:58

Andrzej Piaseczny dzieli czas między Warszawę a Góry Świętokrzyskie. To właśnie w cichym i pięknym otoczeniu natury wokalista odpoczywa od wielkomiejskiego zgiełku. Jesteście ciekawi, jak urządził swoją wiejską posiadłość Andrzej Piaseczny? Jest ekologicznie i bardzo przytulnie.

andrzej piaseczny
Autor: instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Jak mieszka Andrzej Piaseczny?

Dom Andrzeja Piasecznego znajduje się we wsi Oblęgór, w Górach Świętokrzyskich. Posiadłość piosenkarza położona jest na skraju lasu. Okolica jest cicha i spokojna, co sprzyja relaksowi i wypoczynkowi. 

Dom Andrzeja Piasecznego zbudowany jest z drewna i pomalowany na różowo. Na terenie posesji wokalista ustawił panele fotowoltaiczne oraz zaaranżował niewielki ogródek, w którym uprawia warzywa. 

Bez wątpienia atutem górskiej posiadłości Andrzeja Piasecznego, oprócz lokalizacji, są ogromne przeszklenia. Duże panoramiczne okna nie tylko doskonale doświetlają pomieszczenia, ale również optycznie powiększają wnętrze i sprawiają, że granica między budynkiem a otaczającą go naturą zaciera się. Wokalista może delektować się widokami zarówno z zacisza salonu, siedząc w obitym karmelową skórą fotelu, jak i z przestronnego tarasu. 

andrzej piaseczny
Autor: instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Wnętrza domu wokalisty urządzone są w stylu rustykalnym, ale nie brak tu też nowoczesnych rozwiązań. Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez Andrzeja Piasecznego na Instagramie widać fragment jadalni, której ściany wyłożone są drewnianymi deskami oraz czerwoną cegłą.

Pomieszczenie wyposażone jest w stylowe stare meble, m.in. przeszklony kredens z ciemnego drewna czy solidny drewniany stół, który bez problemu pomieści nawet kilkanaście osób. 

W kuchni piosenkarza wiejski, rustykalny styl łączy się z nowoczesnością. Wyspa oddzielająca część kuchenną od salonu płynnie przechodzi w blat roboczy. Zarówno wyspa, jak i blat wykonane są z tego samego materiału - białego, błyszczącego kamienia. 

Zabudowa kuchenna również jest biała, a górny rząd szafek wiszący nad strefą roboczą ozdobiony jest poziomym frezowaniem imitującym drewniane deski. Nutę nowoczesności wprowadzają tu m.in. ledowe taśmy umieszczone pod górnymi szafkami, szara, betonowa ściana nad blatem czy płyta indukcyjna. 

Biel w minimalistycznej kuchni skontrastowana jest z drewnianym sufitem i podłogą w odcieniu głębokiego brązu. 

Andrzej Piaseczny urządził sobie przytulny azyl w Górach Świętokrzyskich. Drewniany dom otoczony lasem to idealne miejsce, by odpocząć od show-biznesu i hałasu stolicy. 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE