Przytulnie, stylowo, bez przepychu. Zaglądamy do 180-metrowego domu Aleksandry Kwaśniewskiej

2022-09-28 13:10

Aleksandra Kwaśniewska od 2013 roku mieszka wraz z mężem (i psami) w domu na warszawskim Wilanowie. Wnętrza są jasne, przytulne i pełne ciepła. Na 180 metrach znalazło się również miejsce na studio nagrań, gdzie Kuba Badach może w pełni oddawać się swojej pracy.

dom aleksandry kwasniewskiej
Autor: instagram.com/aleksandraleksandrowna

Dom Aleksandry Kwaśniewskiej 

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w 2013 roku wprowadzili się do wybudowanej przez siebie posiadłości w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie. Ponad 180-metrowy dom otoczony jest przestronnym ogrodem z bujną roślinnością. 

Przy domu znajduje się również drewniany taras, na którym w ciepłe dni małżonkowie mogą odpoczywać lub... grać w piłkarzyki! 

Salon

Wnętrza domu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha są stylowe, urządzone w dobrym smaku, i przede wszystkim - przytulne. Trudno tu szukać luksusów, przepychu i chłodnego minimalizmu. 

W salonie dominuje jasna kolorystyka. Jest tu też dużo przeszkleń, które dodatkowo rozjaśniają pomieszczenie. W centrum pokoju dziennego znajduje się duża sofa w kolorze szarym, która kontrastuje z neutralnymi beżami i bielami ścian i pozostałych elementów wyposażenia.

W salonie miejsce znalazł również drewniany stół z krzesłami oraz zajmująca całą ścianę - biała biblioteczka, której półki uginają się od książek. Ciekawym akcentem barwnym są pionowe podziałki półek pomalowane na żółto oraz metalowa lampa - również w żółtym kolorze. 

Kuchnia

Kuchnia Aleksandry Kwaśniewskiej również utrzymana jest w jasnych, neutralnych barwach. Nowoczesne meble bez uchwytów są lakierowane, a dolny rząd szafek ma ciekawy, miętowy odcień. 

Sypialnia

Większą część sypialni zajmuje łóżko z miękkim, tapicerowanym zagłówkiem w beżowym kolorze. Ściany są białe za wyjątkiem ściany za łóżkiem, która ma kolor butelkowej zieleni. Na niej wiszą także grafiki w białych ramach. Przez niewielkie okno wpada do wnętrza poranne słońce. W takich warunkach aż miło odpoczywać!

Łazienka

W łazience Aleksandry Kwaśniewskiej przeważają połączenia bieli i drewna. Ściana wokół umywalki wyłożona jest stylowymi płytkami imitującymi białe cegiełki. Obok prostokątnego lustra wiszą półki - idealne na podręczne kosmetyki i malutkie sukulenty.

W dalszej części łazienki, w strefie kąpieli, stoi biała wanna otoczona soczyście zieloną roślinnością. Ciekawym akcentem jest też szara ściana z subtelnymi ornamentami oraz szara półka ze świeczkami.

Pokój gier i studio nagrań

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, Kuba Badach jest kompozytorem i wokalistą. A po godzinach także zapalonym fanem gier wideo. W wilanowskiej posiadłości nie mogło więc zabraknąć miejsca na prywatne studio nagrań oraz... pokój gier.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE