Meble do salonu: wygodne narożniki

2011-10-19 16:54

Aby wygodnie i efektownie urządzić salon, potrzebujemy komfortowej sofy lub narożnika. Narożnik może być rozkładany z pojemnikiem na pościel. Obicie trzeba dobrać do wystroju wnętrza. Mamy do wyboru: skóra lub tkanina obiciowa. Prezentujemy dwa narożniki firmy Meble WAJNERT.

Narożnik
Autor: Materiały prasowe firmy Narożnik Combo (Meble WAJNERT).
Narożnik
Autor: Materiały prasowe firmy Narożnik Combo (Meble WAJNERT).

Sofa i 2 fotele czy wygodny narożnik - często zastanwiamy się nad tym urządzając salon. Wszystko zależy od naszych potrzeb i wielkości wnętrza. Narożnik zajmuje więcej miejsca w salonie, ale jest na pewno wygodny. Zwolennicy narożników twierdzą, że bardzo wygodnie się na nich wypoczywa. Jeśli odwiedzają nas znajomi i lubimy oglądać filmy w większym gronie narożnik się do tego idealnie nadaje.

Narożnik Combo

To model do indywidualnej konfiguracji. Pojemnik i funkcja spania czynią z narożnika idealne miejsce do relaksu i wypoczynku. Obrotowy stolik wbudowany w bok narożnika doskonale nadaje się do chwili zapomnienia z filiżanką kawy czy herbaty.

Narożnik
Autor: Materiały prasowe firmy Narożnik Maximus (Meble WAJNERT).

Narożnik Maximus

Kolekcja mebli Maximus to propozycja dla tych, którzy mają fantazję i lubią eksperymentować w urządzaniu salonu. Modularna budowa mebli pozwala utworzyć 96 różnych kompozycji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE