Krzysztof Ibisz mieszka z żoną w zabytkowej kamienicy. Jest przestronnie, elegancko i bardzo przytulnie

2022-09-20 10:51

Krzysztof Ibisz urządził się z żoną Joanną na warszawskim Mokotowie. Para mieszka w przestronnym apartamencie w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy. Wnętrza są jasne dzięki ogromnym oknom i wysokim sufitom. Jest w nich przytulnie, ciepło i z klasą.

krzysztof ibisz
Autor: instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Jak mieszka Krzysztof Ibisz?

Krzysztof Ibisz mieszka w jednej z odnowionych XIX-wiecznych kamienic na Warszawskim Mokotowie. Dzielnica chętnie wybierana jest przez stołeczne gwiazdy i celebrytów, obecnie jest jedną z najdroższych pod względem cen nieruchomości. 

Mieszkanie Krzysztofa Ibisza i jego żony, Joanny jest jasne, przestronne i utrzymane w neutralnych kolorach. Dzięki wysokim sufitom oraz dużym przeszkleniom, gniazdko Ibiszów nie tylko jest lepiej doświetlone, ale i optycznie zyskuje kilka metrów kwadratowych. 

W salonie prezentera ściany pomalowane są na biało, tworząc doskonałe tło dla mocniejszych kolorystycznie dodatków. Neutralna biel świetnie łączy się także z oryginalnym drewnianym parkietem w jodełkę.

Z salonu można przejść do kuchni, która również jest minimalistyczna. Na zdjęciu poniżej widać białe, proste meble, narożną kuchenkę oraz dużą, dwudrzwiową lodówkę w metalicznym kolorze. 

krzysztof ibisz
Autor: instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Salon

W samym sercu salonu Krzysztofa Ibisza stoi jeden z jego ulubionych mebli (prezenter często fotografuje się na jego tle) - welurowa sofa w kolorze butelkowej zieleni. Tuż za nią stoi złota lampa. Całość tworzy modny i stylowy zestaw. Sofa jest też chętnie okupowana przez czworonożnego przyjaciela Krzysztofa Ibisza - bulteriera Nicponia.

Na ścianie za zieloną sofą gwiazdor Polsatu zaaranżował mini-galerię obrazów i grafik w złotych ramach. 

Ważnym elementem wyposażenia salonu Krzysztofa Ibisza jest przeszklona biblioteczka wypełniona książkami o różnej tematyce. Na meblu prezenter ustawił kolekcję statuetek, które udało mu się zdobyć w ciągu swojej wieloletniej kariery w telewizji. To właśnie w tym miejscu prezenter często nagrywa filmiki na Instagram. 

Po długim i wyczerpującym dniu w pracy, Krzysztof Ibisz z żoną, Nicponiem, a teraz także - nowonarodzoną pociechą, mogą spędzać miłe chwile na balkonie. Drewniana ściana wyłożona panelami, miękkie i wygodne meble tarasowe, a także żywe rośliny i kwiaty tworzą miły, przytulny klimat na balkonie Ibiszów. 

krzysztof ibisz
Autor: instagram.com/krzysztof_ibisz_official
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE