Kasia Skrzynecka pokazała mieszkanie. Na taki kolor sofy nie każdy by się zdecydował

2023-01-11 11:10

Katarzyna Skrzynecka mieszka z rodziną w jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy - Mokotowie. Jak urządziła swoje cztery kąty aktorka? We wnętrzach panuje przytulna, swobodna atmosfera. Nie brak tu także oryginalnych dodatków i elementów stylu kolonialnego. Ale szczególną uwagę zwraca sofa w salonie - nie każdy odważyłby się na taki kolor!

katarzyna skrzynecka
Autor: instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Jak mieszka Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka mieszka wraz z mężem i córką na warszawskim Mokotowie. To jedna z najpopularniejszych dzielnic Warszawy - atrakcyjne położenie, łatwy dojazd do centrum i obecność terenów zielonych sprawia, że gwiazdy chętnie tu osiadają. Sąsiadkami Kasi Skrzyneckiej są więc m.in. Dominika Gwit czy Lara Gessler.

Mieszkanie aktorki jest przestronne, ciepłe i przytulne. Katarzyna Skrzynecka urządziła je w stylu kolonialnym z nutką egzotyki. Wnętrza utrzymane są w jasnych, ciepłych barwach (przeważają kolory ziemi), nie brak tu także naturalnych materiałów jak kamień czy drewno.

Patrząc na zdjęcia mieszkania Katarzyny Skrzyneckiej nie da się nie zauważyć ogromnej ilości rodzinnych zdjęć, pamiątek z wakacji i etnicznych rzeźb oraz płaskorzeźb.

Salon z kuchnią

Salon w mieszkaniu aktorki połączony jest z kuchnią i jadalnią, dzięki czemu mieszkanie wydaje się większe, przestronniejsze. W pokoju dziennym ulubionym meblem Kasi oraz jej rodziny (zwłaszcza czworonożnego pupila) jest wyrazista fioletowa sofa, która tworzy ciekawy detal barwny na tle delikatnych brązów i bieli.

Fiolet, zwłaszcza w tak intensywnym odcieniu nie jest najłatwiejszym kolorem do aranżacji, ale trzeba przyznać, że aktorce doskonale się to udało!

Katarzyna Skrzynecka chętnie spędza czas na gotowaniu ze swoją córką, o czym świadczy mnóstwo zdjęć na Instagramie zrobionych właśnie w tym pomieszczeniu.

W kuchni aktorki przeważa ciepłe drewno oraz jasny kamień. W samym jej centrum stoi pokaźnych rozmiarów wyspa z blatem roboczym, która pozwala na wygodne przyrządzanie dań.

Balkon

Na uwagę zasługuje również balkon, który jest bez wątpienia oczkiem w głowie Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża. Każdego roku aktorka sadzi nowe kwiaty i dekoruje przestrzeń klimatycznymi lampionami solarnymi.

Kolorowy, ukwiecony balkon to doskonałe tło dla wspólnych rodzinnych posiłków przy dużym stole, który także znalazł tu swoje miejsce.

Katarzyna Skrzynecka pod jednym ze zdjęć na Instagramie określiła swoje mieszkanie przytulnym, rodzinnym „azylem”. Patrząc na liczne ujęcia wnętrz nie można się z tym określeniem nie zgodzić.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE