Kolonializm, egzotyka i fioletowa sofa. Zaglądamy do warszawskiego mieszkania Katarzyny Skrzyneckiej

2022-09-16 14:06

Katarzyna Skrzynecka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Co jakiś czas aktorka publikuje na Instagramie zdjęcia ze swojego mieszkania, dzięki czemu fani mogą podejrzeć, jak urządziła swoje „cztery kąty” ich idolka.

katarzyna skrzynecka
Autor: instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Jak mieszka Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka mieszka wraz z mężem i córką na warszawskim Mokotowie. Blok aktorki otacza mnóstwo zieleni, a z okien roztacza się widok na pobliskie biurowce.

Samo mieszkanie jest przestronne, ciepłe i przytulne. Aktorka, jak sama przyznała, urządziła je w stylu kolonialnym z nutką egzotyki. Wnętrza utrzymane są w jasnych, ciepłych barwach (przeważają kolory ziemi), nie brak tu także naturalnych materiałów jak kamień czy drewno.

Patrząc na zdjęcia mieszkania Katarzyny Skrzyneckiej nie da się nie zauważyć ogromnej ilości rodzinnych zdjęć, pamiątek z wakacji i etnicznych rzeźb oraz płaskorzeźb.

Salon z kuchnią

Salon w mieszkaniu aktorki połączony jest z kuchnią i jadalnią, dzięki czemu mieszkanie wydaje się większe, przestronniejsze. W salonie ulubionym meblem Kasi oraz jej rodziny (zwłaszcza czworonożnego pupila) jest wyrazista fioletowa sofa, która tworzy ciekawy detal barwny na tle delikatnych brązów i bieli.

Katarzyna Skrzynecka chętnie spędza czas na gotowaniu ze swoją córką, o czym świadczy mnóstwo zdjęć na Instagramie zrobionych właśnie w tym pomieszczeniu.

W kuchni aktorki przeważa ciepłe drewno oraz jasny kamień. W samym jej centrum stoi pokaźnych rozmiarów wyspa z blatem roboczym, która pozwala na wygodne przyrządzanie dań.

katarzyna skrzynecka
Autor: instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Balkon

Na uwagę zasługuje również balkon, który jest bez wątpienia oczkiem w głowie Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża. Każdego roku aktorka sadzi nowe kwiaty i dekoruje przestrzeń klimatycznymi lampionami solarnymi.

Kolorowy, ukwiecony balkon to doskonałe tło dla wspólnych rodzinnych posiłków przy dużym stole, który także znalazł tu swoje miejsce.

Katarzyna Skrzynecka pod jednym ze zdjęć na Instagramie określiła swoje mieszkanie przytulnym, rodzinnym „azylem”. Patrząc na liczne ujęcia wnętrz nie można się z tym określeniem nie zgodzić.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE