Katarzyna Sokołowska może pochwalić się widokiem na Pałac Kultury. Zaglądamy do mieszkania jurorki Top Model

2022-09-09 14:15

Kasia Sokołowska chętnie dzieli się zdjęciami ze swoich wnętrz na Instagramie. A jest się czym chwalić, bo jurorka Top Model mieszka w pięknie urządzonym apartamencie z widokiem na Pałac Kultury. Sami zobaczcie!

Kasia Sokołowska
Autor: instagram.com/kasiasokolowska_official

Mieszkanie Kasi Sokołowskiej w Warszawie

Kasia Sokołowska mieszka w samym centrum Warszawy. Z ogromnych okien w salonie rozciąga się widok na panoramę Warszawy – reżyserka pokazów mody każdego dnia może podziwiać pobliski Pałac Kultury, a także tętniące życiem centrum stolicy.

Wnętrza mieszkania Kasi Sokołowskiej utrzymane są w stylu nowoczesnym. Panuje w nich minimalizm i porządek. Mieszkanie pełne jest pamiątek z podróży Kasi do najdalszych zakątków świata. Na szczególną uwagę zasługują rzeźby, które jurorka Top Model przywiozła z wyprawy do Afryki i Azji.

W apartamencie nie brakuje również stylowej ceramiki, licznych obrazów, rzeźb, grafik, a także eleganckich mebli.

Salon i kuchnia

Centrum przestronnego salonu zajmuje brązowa sofa, na której Kasia Sokołowska chętnie odpoczywa razem ze swoim czworonożnym pupilem. W salonie znajdują się także skórzane fotele w czekoladowym kolorze, biblioteczka pełna książek i dzieła sztuki.

Kuchnia Kasi Sokołowskiej utrzymana jest w szarościach. Z grafitowym odcieniem zabudowy kuchennej doskonale komponują się sprzęty AGD w metalicznych i czarnych kolorach. Nieco koloru wprowadzają do pomieszczenia soczyście zielone rośliny.

Łazienka

Aranżując łazienkę w swoim apartamencie, Kasia Sokołowska postawiła na jasny kamień i duże lustra. W rogu łazienki gwiazda wstawiła także przestronną kabinę prysznicową walk-in.

Mieszkanie Kasi Sokołowskiej zachwyca nie tylko pięknymi widokami, ale również doskonałym wyczuciem stylu i smaku. Jurorka Top Model wie, jak grać kolorami i fakturami, ale również dodatkami, co nie zawsze jest łatwym zadaniem.