Katarzyna Sokołowska może pochwalić się widokiem na Pałac Kultury. Zaglądamy do mieszkania jurorki Top Model

2022-09-09 14:15

Kasia Sokołowska chętnie dzieli się zdjęciami ze swoich wnętrz na Instagramie. A jest się czym chwalić, bo jurorka Top Model mieszka w pięknie urządzonym apartamencie z widokiem na Pałac Kultury. Sami zobaczcie!

Kasia Sokołowska
Autor: instagram.com/kasiasokolowska_official

Mieszkanie Kasi Sokołowskiej w Warszawie

Kasia Sokołowska mieszka w samym centrum Warszawy. Z ogromnych okien w salonie rozciąga się widok na panoramę Warszawy – reżyserka pokazów mody każdego dnia może podziwiać pobliski Pałac Kultury, a także tętniące życiem centrum stolicy.

Wnętrza mieszkania Kasi Sokołowskiej utrzymane są w stylu nowoczesnym. Panuje w nich minimalizm i porządek. Mieszkanie pełne jest pamiątek z podróży Kasi do najdalszych zakątków świata. Na szczególną uwagę zasługują rzeźby, które jurorka Top Model przywiozła z wyprawy do Afryki i Azji.

W apartamencie nie brakuje również stylowej ceramiki, licznych obrazów, rzeźb, grafik, a także eleganckich mebli.

Salon i kuchnia

Centrum przestronnego salonu zajmuje brązowa sofa, na której Kasia Sokołowska chętnie odpoczywa razem ze swoim czworonożnym pupilem. W salonie znajdują się także skórzane fotele w czekoladowym kolorze, biblioteczka pełna książek i dzieła sztuki.

Kuchnia Kasi Sokołowskiej utrzymana jest w szarościach. Z grafitowym odcieniem zabudowy kuchennej doskonale komponują się sprzęty AGD w metalicznych i czarnych kolorach. Nieco koloru wprowadzają do pomieszczenia soczyście zielone rośliny.

Łazienka

Aranżując łazienkę w swoim apartamencie, Kasia Sokołowska postawiła na jasny kamień i duże lustra. W rogu łazienki gwiazda wstawiła także przestronną kabinę prysznicową walk-in.

Mieszkanie Kasi Sokołowskiej zachwyca nie tylko pięknymi widokami, ale również doskonałym wyczuciem stylu i smaku. Jurorka Top Model wie, jak grać kolorami i fakturami, ale również dodatkami, co nie zawsze jest łatwym zadaniem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE