Katarzyna Bonda pokazała mieszkanie. Gabinet pisarki to raj dla miłośników książek

2023-06-05 13:23

Katarzyna Bonda mieszka w starej kamienicy w Warszawie. Jej mieszkanie jest przestronne i urządzone w eklektycznym stylu - tradycyjne elementy wystroju wnętrz przeplatają się z designerskimi meblami z najnowszych katalogów. Największe wrażenie robi jednak gabinet pisarki, w którym powstają jej poczytne kryminały.

katarzyna bonda
Autor: Fot. ARTUR HOJNY / SE / WARSZAWA

Tak mieszka Katarzyna Bonda

Katarzyna Bonda to niekwestionowana królowa polskich kryminałów. Ciesząca się uznaniem czytelników i krytyków pisarka na co dzień mieszka w jednej z warszawskich kamienic. W programie "Gwiazdy prywatnie" Katarzyna Bonda przyznała, że wybrała to konkretne osiedle, ponieważ "panuje tu klimat jak w sobotę przed południem" - jest cicho, spokojnie, domowo. 

Mieszkanie Katarzyny Bondy jest przestronne i urządzone z dbałością o najmniejsze szczegóły. Białe ściany tworzą z drewnianym parkietem przytulny i ciepły duet, a drzwi do poszczególnych pomieszczeń ozdobione dekoracyjnymi frezami wprowadzają do wnętrz nutę elegancji. Podobnie jak ogromny stojący zegar w przedpokoju, który pisarka przywiozła z Żyrardowa. 

Nowoczesny salon

Salon w mieszkaniu Katarzyny Bondy to przestrzeń elegancka i bardzo efektowna. Jedna ze ścian w całości pokryta jest postarzanym lustrem, tworząc oryginalną dekorację wnętrza i jednocześnie powiększając pomieszczenie. W salonie nie zabrakło również stylowych mebli wypoczynkowych - jest więc różowy fotel uszak oraz nowoczesna sofa w żółtym kolorze. Kolorystyczne akcenty widoczne są również w czerwonej lampie oraz welwetowych zasłonach, również w czerwieni.

Królestwo książek

Katarzyna Bonda często publikuje zdjęcia ze swojego gabinetu - to właśnie tu powstają kryminały, w których rozczytują się miliony Polaków. Na szczególną uwagę zasługują ogromne, sięgające sufitu biblioteczki w niebieskim kolorze. Regały zajmują większą część pomieszczenia i są po brzegi wypełnione książkami. 

W gabinecie pisarki znalazło się również miejsce dla drewnianego biurka w stylu klasycznym z pięknie rzeźbionymi nogami. Obok stoi fotel w stylu retro obity kwiecistym materiałem, a także podnóżek. Idealne miejsce do czytania lub odpoczynku! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE