Jak urządziła się Iza Kuna? Mieszkanie aktorki wygląda jak biblioteka

2023-03-23 14:47

Iza Kuna od kilku lat prężnie działa na Instagramie, gdzie dokumentuje zarówno swoją pracę, jak i życie prywatne. Stąd fani aktorki mogą podejrzeć, jak urządziła swoje warszawskie mieszkanie. Gniazdko aktorki jest przestronne, jasne i wypełnione ulubionymi książkami. Zobaczcie, jak urządziła się Iza Kuna.

iza kuna
Autor: instagram.com/iza_kuna

Tak mieszka Iza Kuna

Mieszkanie Izy Kuny utrzymane jest w stonowanych barwach. Przeważają tutaj biele i szarości. O ciepły i przytulny klimat dba m.in. drewno (parkiet ułożony w stylową jodełkę) oraz liczne rośliny o soczyście zielonych liściach. 

Warszawskie gniazdko aktorki urządzone jest w stylu eklektycznym - znajdziemy tu zarówno retro meble (np. szafka RTV w salonie), jak i nowoczesną zabudowę kuchenną. Mimo różnic stylistycznych wszystko tworzy spójną, harmonijną całość.

W salonie Izy Kuny centralne miejsce zajmuje wygodna szara sofa z dużymi poduszkami. W różnych częściach pokoju aktorka wstawiła półki po brzegi wypełnione płytami CD oraz płytami DVD. Znalazło się tu również miejsce dla doniczek z roślinami. 

We wnęce znajdującej się przy wejściu do sypialni Iza Kuna urządziła kącik książkowy z drewnianą biblioteczką. Fani aktorki na pewno nie będą zaskoczeni - w końcu Iza Kuna chętnie dzieli się na Instagramie książkami, które w danym momencie czyta. 

Szaro-zielona kuchnia

W kuchni Izy Kuny dominują szarości. Jeszcze w 2019 roku ściany w kuchni również byly szare, tworząc z zabudową spójną kolorystycznie kompozycję (tzw. total look).

Na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez aktorkę na swoim profilu widzimy. że ściana w kuchni jest obecnie soczyście zielona. Blat pozostał bez zmian - jest drewniany i doskonale prezentuje się w towarzystwie szarej zabudowy. 

Jasna sypialnia

Sypialnia Izy Kuny utrzymana jest w neutralnych bielach i szarościach. Duże małżeńskie łóżko zostało wyposażone w miękki szary zagłówek, który zapewnia komfort oparcia, a jednocześnie chroni ścianę przed uszkodzeniami. Nad łóżkiem aktorka zawiesiła kolorowy obraz malowany akwarelami. 

W sypialni Izy Kuny nie mogło zabraknąć również biblioteczki - biały mebel w górnej części ma półki wypełnione książkami, a w dolnej praktyczne szuflady. 

Mieszkanie Izy Kuny to przytulna i ciepła przestrzeń, którą aktorka urządziła z dbałością o szczegóły. 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE