Gabi Drzewiecka pokazała mieszkanie. Nie możemy oderwać oczu od łazienki w stylu retro

2023-05-16 11:51

Jak urządziła swoje gniazdko Gabi Drzewiecka? Popularna dziennikarka i prezenterka chętnie dzieli się z obserwującymi na Instagramie zdjęciami ze swojego warszawskiego mieszkania. Zobaczcie, jak mieszka Gabi Drzewiecka!

gabi drzewiecka
Autor: instagram.com/g_rulez

Nowe mieszkanie Gabi Drzewieckiej

W kwietniu 2022 roku Gabi Drzewiecka pochwaliła się przeprowadzką do nowego mieszkania. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie fani dziennikarki mogli zobaczyć fragment salonu z drewnianą szafą i plecioną lampą w stylu boho

Przytulny salon 

Salon Gabi Drzewieckiej utrzymany jest w jasnych i stonowanych barwach. Dużą część pokoju dziennego zajmuje szary narożnik, na którym dziennikarka chętnie odpoczywa razem ze swoimi czworonożnymi pupilami. Ściany salonu Gabi Drzewieckiej zdobią obrazy i grafiki, natomiast parkiet z ciemnego drewna częściowo pokrywa biały dywan. Na uwagę zasługuje również designerski stolik kawowy w stylu boho. 

gabi
Autor: instagram.com/g_rulez

Gabi uwielbia muzykę, zwłaszcza odtwarzaną na płytach winylowych, dlatego w jej mieszkaniu nie mogło zabraknąć adaptera. Swoim zakupem pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że stylowe urządzenie wpisuje się klimatem w retro i eko klimaty mieszkania dziennikarki. 

Minimalistyczna sypialnia

W sypialni Gabi Drzewieckiej również króluje stonowana paleta barw - przeważają tu delikatne szarości, beże i subtelne brązy. Szare łóżko ma niewysoki zagłówek, a ścianę za nim dodatkowo chroni efektywna tkanina wisząca na ścianie. 

W sypialni dziennikarki znalazło się również miejsce dla dużego telewizora postawionego na białej szafce RTV, a także... kominka obłożonego płytkami! 

Łazienka w stylu retro

Łazienkę dziennikarka urządziła w stylu retro. Uwagę przykuwa m.in. stojąca umywalka oraz lustro w stylizowanej drewnianej ramie. Na białych płytkach podłogowych Gabi Drzewiecka położyła dywan w stylu perskim, który dodaje uroku wnętrzu - i nieco je ożywia.