Gabi Drzewiecka pokazała mieszkanie. Nie możemy oderwać oczu od łazienki w stylu retro

2023-05-16 11:51

Jak urządziła swoje gniazdko Gabi Drzewiecka? Popularna dziennikarka i prezenterka chętnie dzieli się z obserwującymi na Instagramie zdjęciami ze swojego warszawskiego mieszkania. Zobaczcie, jak mieszka Gabi Drzewiecka!

gabi drzewiecka
Autor: instagram.com/g_rulez

Nowe mieszkanie Gabi Drzewieckiej

W kwietniu 2022 roku Gabi Drzewiecka pochwaliła się przeprowadzką do nowego mieszkania. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie fani dziennikarki mogli zobaczyć fragment salonu z drewnianą szafą i plecioną lampą w stylu boho

Przytulny salon 

Salon Gabi Drzewieckiej utrzymany jest w jasnych i stonowanych barwach. Dużą część pokoju dziennego zajmuje szary narożnik, na którym dziennikarka chętnie odpoczywa razem ze swoimi czworonożnymi pupilami. Ściany salonu Gabi Drzewieckiej zdobią obrazy i grafiki, natomiast parkiet z ciemnego drewna częściowo pokrywa biały dywan. Na uwagę zasługuje również designerski stolik kawowy w stylu boho. 

gabi
Autor: instagram.com/g_rulez

Gabi uwielbia muzykę, zwłaszcza odtwarzaną na płytach winylowych, dlatego w jej mieszkaniu nie mogło zabraknąć adaptera. Swoim zakupem pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że stylowe urządzenie wpisuje się klimatem w retro i eko klimaty mieszkania dziennikarki. 

Minimalistyczna sypialnia

W sypialni Gabi Drzewieckiej również króluje stonowana paleta barw - przeważają tu delikatne szarości, beże i subtelne brązy. Szare łóżko ma niewysoki zagłówek, a ścianę za nim dodatkowo chroni efektywna tkanina wisząca na ścianie. 

W sypialni dziennikarki znalazło się również miejsce dla dużego telewizora postawionego na białej szafce RTV, a także... kominka obłożonego płytkami! 

Łazienka w stylu retro

Łazienkę dziennikarka urządziła w stylu retro. Uwagę przykuwa m.in. stojąca umywalka oraz lustro w stylizowanej drewnianej ramie. Na białych płytkach podłogowych Gabi Drzewiecka położyła dywan w stylu perskim, który dodaje uroku wnętrzu - i nieco je ożywia. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE