Eleganckie wnętrza, designerskie meble, dzieła sztuki. Tak mieszka Anna Maria Sieklucka, gwiazda "365 dni"

2022-09-29 12:34

Anna Maria Sieklucka coraz chętniej dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami z życia prywatnego. Followersi aktorki mogą podejrzeć m.in. jak urządziła swoje mieszkanie. W apartamencie gwiazdy dominują designerskie meble i stonowane barwy, a na ścianach wiszą liczne grafiki i obrazy. Jest elegancko, stylowo i z klasą.

anna maria sieklucka
Autor: instagram.com/anna_maria.sieklucka

Jak mieszka Anna Maria Sieklucka? Elegancki salon

Mieszkanie Anny Marii Siekluckiej jest przestronne. Wysokie sufity i duże przeszklenia zapewniają stały dostęp dziennego światła. Z białymi ścianami w salonie kontrastuje elegancki lakierowany parkiet ułożony w jodełkę, w odcieniu ciemnego drewna. Wysokie okna przesłonięte są białymi żaluzjami.

W pokoju dziennym aktorki znajdziemy także beżową, welurową kanapę i kilka mniejszych mebelków, m.in. designerskie stoliki i szafki w stylu nowoczesnym, w kolorze czarnym. Na uwagę zasługuje również szklany stół przypominający konsolę dj-a, na którym stoi sprzęt audio. 

Na ścianie nad stolikiem muzycznym wisi ogromna przeszklona płaskorzeźba w kształcie koła przedstawiająca Ziemię. Natomiast przy oknie aktorka powiesiła obraz ukazujący czarną postać (to najprawdopodobniej oryginał lub reprodukcja dzieła Jerzego Nowosielskiego).

W salonie Anna Maria Sieklucka urządziła również kącik do czytania. Znalazły się tutaj eleganckie welurowe fotele w odcieniu szarości oraz czarna szafka, na której aktorka ułożyła kilka ulubionych książek. Za fotelami, na ścianie, wiszą dwie duże biało-czarne grafiki/rysunki.

Kuchnia

W jednym ze swoich instagramowych postów, gwiazda "365 dni" przyznała, że kuchnia to miejsce, w którym przebywa najczęściej. Na zdjęciu opublikowanym przez aktorkę widzimy, że to pomieszczenie urządzone jest w podobnym stylu, co pozostała część mieszkania. 

W kuchni Anny Marii Siekluckiej dominują biało-czarne kontrasty. Górny rząd szafek z modnym frezowaniem jest biały, natomiast dolna zabudowa wraz z blatem oraz ścianą nad nim - jest czarna. 

Łazienka

Łazienka w mieszkaniu aktorki jest jasna, przytulna i - jak w przypadku salonu - również wypełniona sztuką. Zamiast prysznica Anna Maria Sieklucka wybrała wygodną, wolnostojącą wannę. Ścianę za nią gwiazda pokryła delikatną, szarą mozaiką. 

W łazience nad umywalką wisi duże lustro w czarnej ramie, które nawiązuje do białych grafik wiszących naprzeciwko, również w czarnych ramach. Zamiast modnych minimalistycznych lampek na suficie, Anna Maria Sieklucka postawiła na efektowny żyrandol z kryształami w stylu glamour. Wprowadza on do łazienki nutę elegancji i luksusu.

Anna Maria Sieklucka urządziła swoje gniazdko nowocześnie, luksusowo i z klasą. We wnętrzach znalazło się mnóstwo designerskich mebli, efektownych dzieł sztuki współczesnej i ulubionych dodatków. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE