Dwupoziomowy apartament, pokój gier, marmur na ścianie. Tak mieszka Rafał Maślak

2022-10-24 15:16

Rafał Maślak mieszka z żoną i dwójką dzieci w ogromnym, dwupoziomowym apartamencie w Warszawie. Mieszkanie urządzone jest w stylu nowoczesnym z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Mimo eleganckich i luksusowych rozwiązań, wnętrzom nie brakuje ciepła i przytulności.

rafał maślak
Autor: instagram.com/rafalmaslak Rafał Maślak z żoną, Kamilą

Jak mieszka Rafał Maślak?

Rafał Maślak od kilku lat mieszka w dwupoziomowym apartamencie w Warszawie. Mieszkanie jest ogromne i jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, całkowita powierzchnia użytkowa to aż 110 metrów kwadratowych! Rafał Maślak chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami swojego gniazdka, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak apartament wygląda od środka. Jest nowocześnie, elegancko i luksusowo! 

Salon z kuchnią 

Na parterze model urządził salon z kuchnią i jadalnią. Przestronne pomieszczenie jest dobrze doświetlone, dzięki dużym przeszkleniom. Kuchnię od salonu oddziela prostokątny stół z ciemnego drewna wyposażony w 4 szare krzesła.

W kuchni dominuje biel i jasne drewno. Bezuchwytowa zabudowa w bieli pnie się aż do samego sufitu. Biały jest także blat kuchenny, a ściana tuż nad nim wykończona jest płytkami imitującymi marmur. Kontrast i odrobinę koloru wprowadzają do aranżacji drewniane szafki i lico wyspy oraz złoty kran przy zlewie.

Reprezentacyjna część dzienna to miejsce, gdzie Maślakowie podejmują gości. Na ścianie z drewnianymi lamelami i marmurowymi płytkami wisi ogromny telewizor. 

W salonie znalazło się miejsce dla stylowej kanapy w kolorze granatu. Mebel osadzony jest na smukłej złotej konstrukcji, która dodaje mu lekkości i elegancji. 

Naprzeciwko znajduje się fotel - również w kolorze granatowym, a także okrągły stolik kawowy. Ściany zdobią sztukaterie oraz obrazy namalowane przez kuzynkę Rafała Maślaka.  

Całe mieszkanie Rafała Maślaka wyłożone jest stylową drewnianą jodełką. Na uwagę zasługują również drewniane schody prowadzące na górne piętro, do części prywatnej. Zamiast tradycyjnej balustrady model zdecydował się na złote drążki sięgające sufitu. 

Prywatna strefa chilloutu

W apartamencie Rafała Maślaka znajduje się również specjalny pokój, w którym model może w spokoju obejrzeć film z ukochaną żoną lub grać w gry na konsoli. W pokoju znajduje się ogromny szary narożnik, a także telewizor i inteligentne oświetlenie, które podłączone jest do ekranu, zapewniając spektakularne efekty świetlne. W jednym z wywiadów Rafał Maślak przyznał, że posiadanie własnej "strefy chilloutu" zawsze było jego marzeniem. 

Mieszkanie Rafała Maślaka jest eleganckie i modnie urządzone. Efektowne rozwiązania i zastosowanie takich materiałów jak kamień czy drewno dodają aranżacji animuszu.