Deynn i Majewski rok temu wynieśli się z Warszawy. Kupili luksusową willę za miastem

2023-05-11 11:14

Deynn i Daniel Majewski rok temu postanowili przenieść się z Warszawy za miasto, by zamieszkać w bajecznej willi. Posiadłość influencerów to nowocześnie urządzone królestwo luksusu z basenem i pokaźnych rozmiarów ogrodem. Zobaczcie, jak prezentuje się od środka willa Deynn i Majewskiego.

deynn
Autor: instagram.com/deynn

Willa Deynn i Daniela Majewskiego

Marita "Deynn" i Daniel Majewscy 30 kwietnia 2022 roku ogłosili na Instagramie zakup swojej wymarzonej willi. Para influencerów opublikowała również 20-minutowy film na YouTube, w którym oprowadzają widzów po swoim nowym domu. 

Willa Majewskich znajduje się poza miastem, w cichej okolicy. Celebryci mogą więc odpocząć od wielkomiejskiego hałasu i ciekawskich spojrzeń. W skład posiadłości influencerów wchodzi nie tylko piękna willa, ale również ogromny ogród otoczony wysokim żywopłotem, a także duży basen. 

Elegancki salon

Salon w willi Majewskich jest przestronny i połączony z kuchnią. Białe ściany ozdobione są sztukateriami, które podkreślają elegancki charakter wnętrza. W centrum pokoju dziennego stoi duży narożnik w kolorze butelkowej zieleni, a na ścianie przed nim wisi telewizor. Pod ekranem znajduje się wnęka z kominkiem. 

Majewscy
Autor: screen: YouTube/MyMajewscy

Biała kuchnia

Kuchnia również utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Białe ściany pokrywają częściowo płyty kamienne z efektownym użyleniem. Zawartość kuchennych szafek skrywają natomiast duże pionowe fronty ze sztukateriami. W centrum kuchni stoi duża wyspa z płytą grzewczą i blatem z białego kamienia. 

kuchnia
Autor: screen: YouTube/MyMajewscy

Czarna jadalnia

W domu influencerów nie mogło zabraknąć również miejsca do świętowania w większym gronie - zarówno Daniel, jak i Marika mają mnóstwo znajomych. Czarny stół na 10 osób z wygodnymi krzesłami obitymi miękkim welwetem sprawdzi się do wspólnego biesiadowania idealnie.

jadalnia
Autor: screen: YouTube/MyMajewscy

Biała łazienka

W materiale na kanale YouTube Deynn pokazała również dwie łazienki - prywatną i przeznaczoną dla gości. Łazienka dla gości jest urządzona w czerni i złocie. Natomiast prywatna łazienka Deynn i Majewskiego jest biała. Podobnie jak w salonie, część ścian pokrywają eleganckie sztukaterie. Strefę prysznica wyłożono z kolei wielkoformatowymi płytami z kamienia z widocznym użyleniem. W łazience Deynn znalazło się również miejsce dla dużej wanny. 

deynn
Autor: screen: YouTube/MyMajewscy

Garderoba i biuro

W jednym z pomieszczeń Deynn urządziła swoje prywatne królestwo - garderobę oraz biuro. Pokój wypełniają przeszklone gabloty z butami i torebkami luksusowych marek, a w kąciku pracy pod oknem stoi biurko z marmurowym blatem. 

garderoba deynn
Autor: instagram.com/deynn
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE