20 najpiękniejszych inspiracji jak ubrać choinkę na Boże Narodzenie! ZDJĘCIA

Choinka na Boże Narodzenie nie musi być nudna! Zebraliśmy 20 ładnych inspiracj, jak ubrać choinkę w stylu nowoczesnym, eko i tradycyjnym. W galerii zdjęć znajdziesz ciekawe podpowiedzi.

Choinka na Boże Narodzenie 2015
Choinka z drutu
choinka z lampek
choinka
choinka tradycyjna

Choinka może być inna niż w latach poprzednich. Wystarczy, że dekoracje na Boże Narodzenie zaplanujesz z wyprzedzeniem. W galerii zdjęć znajdziesz 20 ciekawych inspiracji, jak ładnie udekorować choinkę na święta.

Choinka na Boże Narodzenie

Choinka z drutu? Dlaczego nie. Możesz kupić już gotowy szkielet choinki, albo zrobić ją samodzielnie. Ważne, aby nie zakryć konstrukcji choinki nadmierną ilością ozdób i dekoracji, bo straci swój industrialny urok.

Sprawdź też: ozdoby choinkowe ręcznie robione >>>

Równie ciekawym pomysłem na choinkę na Boże Narodzenie jest udekorowanie drzewka innego niż tradycyjny świerk. Pole manewru jest tutaj nieograniczone, a wszystko zależy od Twojej inwencji.

Czytaj też: naturalne dekoracje na Boże Narodzenie >>>

Ciekawie możesz wykorzystać też światełka choinkowe. Wystarczy, że na ścianie rozmieścisz kilkanaście kołków podtrzymujących sznur świateł, tak, aby całość tworzyła kształt choinki. Twoje drzewko na pewno będzie wyjątkowe.

Także choinka tradycyjna, świerkowa może mieć na Boże Narodzenie zupełnie inną dekorację. Jej styl zależy wyłącznie od Twojego gustu, ale postaraj się dopasować dekoracje (kolor, wielkość, formę) do stylu pomieszczenia, w którym choinka będzie stała. Unikniesz w ten sposób stylizacyjnego chaosu, a dekoracje będą wyglądać harmonijnie.

Zainspiruj się naszą galerią zdjęć i pomysłów na choinki na Boże Narodzenie.

Galeria zdjęć: ozdoby choinkowe

Ocena: 0

POLECANE ARTYKUŁY