Ciekawy salon z meblami IKEA. Salon w bieli i czerni

2013-06-27 10:54

Aranżacja salonu oparta jest na kontraście bieli i czerni, a wnętrze ocieplają dodatki w kolorze drewna. Ładnie prezentują się w tej aranżacji wnętrza proste meble IKEA. Salon jest jasny i przestronny, a jednoczśnie przytulny. Nie mieści się jednak w mieszkaniu, choć sprawia wrażenie funkcjonalnego wnętrza dla rodziny.

Aranżacja tego salonu IKEA jest dość prosta, jednak wnętrze urządzone zostało ze smakiem. W salonie królują proste meble IKEA, które dobrze pasują do wnętrza hotelu – gdyż tam właśnie mieści się salon. Dzięki takiej aranżacji salonu goście mogą się poczuć jak w domu.

IKEA: salon -prostota i funkcjonalność

Wnętrze jest jasne i przestronne, a biały kolor ścian jeszcze je optycznie powiększa. Aranżacja salonu oparta jest właśnie na kontraście bieli i czerni, dzięki czemu salon sprawia wrażenie uporządkowanego. Pufy w kolorze jasnego drewna i drewniana podłoga ocieplają chłodną aranżację salonu.

Zobacz też:

Pomysł na salon: fototapeta i czarne meble

Styl francuski w aranżacji salonu: wdzięk i elegancja

Salon z kuchnią w stylu skandynawskim, pełne rękodzieł. Warto zobaczyć!

Aranżacja salonu IKEA: biel i czerń

Proste formy mebli nieco ożywia ozdobny, ażurowy żyrandol. Niskie meble sprawiają wrażenie, że w salonie jest więcej miejsca niż w rzeczywistości. Aranżacja salonu jest funkcjonalna – znalazło się w nim nawet miejsce na pomysłowe małe biurko do pracy. Podłużne lustro na ścianie to nie tylko ciekawa dekoracja ściany - jego odbicie  dodatkowo podwaja wnętrze. Aranżacja salonu, mimo, że utrzymana w chłodnych, kontrastowych barwach, sprawia wrażenie przytulnego miejsca odpoczynku.