Jak urządziła mieszkanie właścicielka pracowni rękodzieła szydełkowego? Zobaczcie!

Wystrój wnętrz domu właścicielki pracowni, w której powstają szydełkowe robótki, pełny jest dekoracji, koronkowych taśm, zawieszek. W kuchni, pokojach dziewczynek znajdziemy przerobione puszki po kawie i odnowione mebelki dla lalek, dziergane dywany, serwetki i poduszki. Zobaczcie jak mieszka kobieta pełna pasji do robótek szydełkowych

Przytulne wnętrze w bielach i szarościach
Przytulne wnętrze w bielach i szarościach
Przytulne wnętrze w bielach i szarościach
Przytulne wnętrze w bielach i szarościach
Przytulne wnętrze w bielach i szarościach

Właścicielkę domu pasjonuje szydełko, ale i wszystko, co ma związek z urządzaniem wnętrz. Ten temat zainteresował ją do tego stopnia, że ukończyła podyplomowe studia z zakresu feng shui. Teraz wie, że niemal każdy z nas intuicyjnie wybiera rozwiązania zgodne z tą filozofią. Gospodyni  również wykorzystuje je na co dzień po to, by dom, w którym mieszkam z mężem oraz dwiema córeczkami był dla nich najlepszym miejscem na ziemi.

Aranżacja kuchni pełnej skarbów

W kuchni aż roi się od skrzyneczek i półeczek na różne „przydasie”. Niektóre, tak jak półka wisząca przy oknie, pochodzą z marketów lub sieciówek. Z kolei półeczkę stojącą na blacie (podobna jest w pracowni) wykonał na zamówienie stolarz. Właścicielka mieszkania sama ją pobieliła i ozdobiła według swojego pomysłu. Szydełkowe robótki sprawdzają się wszędzie, nawet w kuchni.  Serwetki, zawieszki czy ozdobne koronkowe taśmy przymocowane do krawędzi półek pełnią funkcję czysto dekoracyjną. Z kolei podkładki pod kubki, serwetki na słoiczki czy łapki do garnków przydadzą się w każdym domu (podobne można kupić w pracowni). Wszystko musi mieć swoje miejsce. W postarzanej skrzynce na wino przechowuję kolekcję wiekowych książek kucharskich, z kolei szuflada wykonana przez mojego męża świetnie się sprawdza jako taca – właścicielka eksponuje na niej kolorowe i pięknie przybrane przetwory domowej roboty.

Czytaj też: Klasyczna i przytulna aranżacja wnętrz mieszkania

 

 Przytulne wnętrze

Fot. Michał Skorupski

Kolorowa pracownia i pokoje dzieci

Gdy się okazało, że robótki znalazły uznanie wśród bliższych i dalszych znajomych gospodyni podjęła decyzje o założeniu pracowni. Na szczęście w nowym domu udało się wygospodarować trochę miejsca na stół do pracy i solidną witrynę. Każdy produkt, który trafia do pracowni Ad-home ma swój prototyp, który zazwyczaj zostaje w domu. Stąd w pokojach dziewczynek pełno jest dzierganych poduszek czy dywanów, na których właścicielka uczyła się nowych ściegów i próbowała nowych pomysłów.

Czytaj też: Aranżacja wnętrz domu inspirowana malarstwem

cover
Moje Mieszkanie

Ocena: 0
Zdjęcia: Michał Skorupski

POLECANE ARTYKUŁY