Cegła na ścianie doskonale sprawdza się we wnętrzach klasycznych, rustykalnych i nowoczesnych. W programie Dekoratornia projektanci chętnie stosują ja na ścianie w postaci naturalnej lub pomalowanej – najczęściej na biało.

Cegła na ścianie surowa i chropowata pasuje do aranżacji wnętrz industrialnych, nowoczesnych, ale i rustykalnych. Dobrze prezentuje się też w połączeniu z gładkimi, błyszczącymi powierzchniami – na przykład w kuchni, w otoczeniu białych, połyskujących frontów mebli i chromowanych dodatków lub drewna.

Dekoratornia: cegła nowoczesna i klasyczna

W Dekoratorni spotkamy też cegłę na ścianie w przedpokoju. Idealnie wpisuje się w przedpokoje urządzone nowocześnie, gdzie często jest jedyną dekoracją wnętrza.

W salonach Dekoratorni znajdziemy cegłę naturalną, ale także malowaną na białą (lub białą). Dzięki takiej ścianie z cegieł udaje się pięknie podkreślić ścianę z telewizorem, jadalnię lub kącik z sofą.

Natomiast w sypialni, na ścianie za zagłówkiem łóżka, cegła dodaje wnętrzu przytulności. Decydując się na ścianę z cegieł warto zadbać o dobre, punktowe oświetlenie, które wydobędzie niedoskonałości ceglanej ściany i doda jej charakteru.

ZGŁOŚ SIĘ do programu i odmień swoje mieszkanie!