Cegła na ścianę do salonu: pomysły na cegłę w salonie

2018-10-07 18:50

Cegła na ścianę do salonu to dobry pomysł na orygnalną aranżację. Dekoracyjną ścianę z cegieł możemy zachować w jej naturalnym kolorze lub pomalować na biało. Aranżacja salonu z cegłą sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i klasycznych. Zobacz pomysły na cegłę do salonu!

W nowoczesnym salonie  cegłę na ścianie najczęściej spotkamy w postaci odnowionej ściany z cegieł lub ściany stylizowanej na ceglaną. Taka dekoracja ścian najczęściej zachowana jest w oryginalnym ceglastym kolorze, ale coraz częściej zdarza się ściana z cegieł pomalowana na biało. Nadaje wówczas wnętrzu świeżego charakteru i pasuje nawet do aranżacji w stylu skandynawskim.

Czytaj także:

Biała cegła w mieszkaniu. POMYSŁY

Skandynawskie wnętrza: 10 aranżacji

Aranżacja loftowa a cegła na ścianie w salonie

Nowoczesny salon w stylu loftowym również może być wzbogacony dekoracją w postaci ściany z cegieł. Nawet w surowym wnętrzu, taka ściana stylizowana na starą, będzie się ciekawie prezentować.

Cegła na ścianie w salonie - inspiracje [GALERIA]

Cegła na ścianie w salonie doskonale sprawdzi się nie tylko w loftowym wydaniu. W białym odcieniu dopełni na przykład prowansalskich i skandynawskich aranżacji, gdzie naturalne materiały i światło odgrywają główną rolę.

Cegła na ścianie w salonie w sielskich aranżacjach

Ściana z cegieł w salonie ociepla wnętrze i nadaje mu stylowy charakter. Ściana z cegieł w salonie dobrze będzie się komponować z naturalnymi materiałami i barwami. Drewno na podłodze i jasne meble w połączeniu z cegłą na ścianie w salonie stworzą harmonijne połączenie.

Cegła na ścianie w minimalistycznych wnętrzach

Salon z cegłą na ścianie sprawdzi się także we wnętrzach nowoczesnych z przewagą połyskującego aluminium i szkła. Wówczas taka dekoracja ściany w zależności od aranżacji ociepli salon lub sprawi, że nabierze nieco mrocznego charakteru. 

Nowoczesny salon z cegłą [GALERIA]

Zobacz w galerii pomysły na nowoczesny salon ze ścianą z cegieł!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W lutym czerpiemy energię z wyrazistości (kolorów i stylów), doceniamy także przytulność w domu. W rubryce MOODBOARD sprawdzamy śmiałe połączenie fioletu z niebieskim.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Luty 2022