AquaClean Mera: nowe standardy w technologii i wzornictwie

Toalety myjące to połączenie WC i bidetu, idealne do niedużych łazienek. AquaClean Mera firmy Geberit wygląda efektownie, ale dopiero w użyciu pokazuje pełnię swoich możliwości. Myje, daje poczucie świeżości i zapewnia dobre samopoczucie. Eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz różnorodne funkcje nowej toalety myjącej Geberit AquaClean Mera sprawiają, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Toaleta myjąca AquaClean Mera Geberit
Toaleta myjąca AquaClean Mera Geberit
Toaleta myjąca AquaClean Mera Geberit
Toaleta myjąca AquaClean Mera Geberit
Toaleta myjąca AquaClean Mera Geberit

Woda stanowi nieodłączny element codziennej higieny intymnej. Myje, daje poczucie świeżości i zapewnia dobre samopoczucie. Eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz różnorodne funkcje nowej toalety myjącej Geberit AquaClean Mera sprawiają, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Nowoczesny design

Toaleta myjąca AquaClean Mera harmonijnie wtapia się w przestrzeń każdej łazienki. Projekt, będący dziełem Christopha Behlinga, cechują wysokiej jakości materiały, czyste i jasne przejścia oraz optymalne połączenie techniki i wzornictwa. Chromowana powierzchnia osłony oraz gra odbitych świateł nadają konstrukcji niezwykłej lekkości. Całość podkreślona zostaje delikatnym akcentem świetlnym na dolnej krawędzi muszli.

Higiena na pierwszym miejscu

Głównym atutem AquaClean Mera jest zastosowanie innowacyjnej technologii mycia WhirlSpray, umożliwiającej mycie dwoma dyszami. Oddzielny natrysk do higieny intymnej dla kobiet wyróżnia się łagodnym strumieniem wody i znacznie ułatwia codzienne korzystanie z toalety. Dynamiczna domieszka powietrza w połączeniu z wodą tworzy natrysk, który myje i masuje pozwalając osiągnąć nowy wymiar komfortu. Rozpoznawanie użytkownika umożliwia uruchamianie natrysku dopiero wtedy, gdy użytkownik usiądzie na toalecie. Dzięki temu natrysk nie uruchamia się przypadkowo. Toaleta myjąca AquaClean Mera dysponuje dodatkowo suszarką do obszarów stref intymnych. Dysza myjąca i dysza susząca stanowią idealne dopełnienie przyjemnego użytkowania Geberit AquaClean Mera wyznaczając nowy poziom luksusu.

Nowy wymiar komfortu

Innym istotnym elementem toalety myjącej Geberit AquaClean Mera jest funkcja cichego i dokładnego spłukiwania. Wszystko za sprawą opracowanej przez Geberit asymetrycznej geometrii wnętrza bezkołnierzowej miski ceramicznej z technologią TurboFlush, optymalnie dopasowanej do spłuczki Geberit. Takie połączenie jest gwarancją nowego wymiaru wygody i funkcjonalności w łazience. Wysokiej jakości miskę ceramiczną cechuje również specjalna powłoka zapobiegająca osadzaniu się brudu, co zapewnia dodatkowe poczucie komfortu.

Oddychaj swobodnie

Aby przyjemności korzystania z łazienki nie zakłócały niemiłe zapachy toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera wyposażona została w odciąg nieprzyjemnych zapachów. Katalityczny filtr ceramiczny o budowie plastra miodu zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza przed dostarczeniem go z powrotem do pomieszczenia. Odciąg uruchamiany jest automatycznie, gdy użytkownik usiądzie na desce sedesowej.

Dodatkowe funkcje

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera posiada imponujący wachlarz funkcji zapewniających komfort w łazience. Wyposażona została w funkcje „Welcome”, które zaskoczą zarówno domowników, jak i gości. Jedną z nich jest podgrzewanie deski oraz wody, gwarantując mycie ciepłym strumieniem wody w temperaturze ciała. Kolejną dogodnością jest automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej oraz dyskretne oświetlenie dla lepszej orientacji w porze nocnej. Wszystkie funkcje są włączane przez czujnik wykrywania użytkownika, który poprzez sterowanie zdalne programuje i zapisuje w pamięci osobiste ustawienia dostosowane do indywidualnych potrzeb. W ten sposób Geberit gwarantuje optymalny stosunek komfortu do ilości wykorzystanej energii. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera nagrodzona została Design Plus Award 2015 na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie. Produkt dostępny będzie od września 2015 roku.

 

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY