Wieszak: must have w każdym przedpokoju. Zobaczcie galerię zdjęć!

2014-10-17 20:07

Wieszak jest elementem niezbędnym w każdym domu i mieszkaniu. Wieszak jest mile widziany przede wszystkim w przedpokoju. Ale nie tylko. Wieszaki potrzebne są także często w łazience, czasem także w pokoju, na przykład w domowym biurze.

Spis treści

  1. Wieszaki kolorowe dla dzieci i dorosłych
  2. Wieszaki niewidocznie spełniające swoje funkcje

Wieszak wydaje się rzeczą tak oczywistą, że mało kto przywiązuje do niego wagę. Zawsze musi się pojawić w projekcie przedpokoju. Po prostu musi być i już. Jaki wybrać wieszak do przedpokoju? Wszystko zależy od projektu przedpokoju lub wnętrza. Wieszak może być kompletnie niewidoczny, lub przeciwnie – dizajnerski, kolorowy. Pierwsze wieszaki pewnie powstały z gałęzi  – nawet teraz można kupić wieszaki udające kształtem gałąź. Przy odrobinie zdolności manualnych możemy też sami zrobić sobie taki wieszak. Na pewno będzie wtedy jedyny i niepowtarzalny. Są też wieszaki stojące lub do powieszenia na ścianie w kształcie drzewa.

Wieszaki kolorowe dla dzieci i dorosłych

Wyjątkowi esteci nie powieszą u siebie w domu wieszaka, który oprócz oczywistej funkcji nie będzie też wyjątkowy. Ich wieszak musi mieć inny niż wszystkie kształt albo kolor. A gdy jeszcze tego będzie im mało powieszą dwa lub trzy identyczne wieszaki obok siebie tworząc z nich kompozycję.  Wtedy, nawet puste, będą ozdobą ściany. Wydawałoby się zwykły wieszak, zrobiony z myślą o dzieciach, z białych prętów i kolorowych kulek przez Charlsa Eamsa „hang it All” z 1953 roku, przeszedł do klasyki designu i produkowany jest do dzisiaj. W sklepach znajdziemy tez wieszaki z przymrużeniem oka –  tam haczykiem jest na przykład psi ogon. Jedno jest pewno: z takich kolorowych i zabawnych wieszaków na pewno chętnie będą korzystały dzieci.

Wieszaki niewidocznie spełniające swoje funkcje

Poważni dorośli też znajdą wieszaki odpowiednie do ich mieszkania. Będą ta na przykład proste konstrukcje z rur hydraulicznych, które idealnie odnajdą się mieszkaniach w stylu nowoczesnym lub loftowym. Natomiast do wnętrz w stylu nowoczesnej klasyki lub glamour idealne będą wieszaki niewidoczne, takie, które stopią się optycznie ze ścianą lub z szafą. Każdy na pewno znajdzie wieszak odpowiedni dla siebie i pasujący do projektu przedpokoju lub stylu mieszkania.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE