Czarno-biały przedpokój. Niecodzienna aranżacja przedpokoju: ZDJĘCIA

2013-02-18 13:10 Opracowanie: Redakcja

Aranżacja przedpokoju jest elegancka i efektowna. Czarno-biały przedpokój to piękna wizytówka mieszkania. Nie zabrakło tutaj dodatków, które sprawiają, że przedpokój robi się stylowy, mimo że jest urządzony w ostrych kolorach. Przedpokój: ZDJĘCIA.

Aranżacja przedpokoju dla tych, którzy lubią we wnętrzach kontarstowe zestawienia kolorów. Kolor czarny i biały to klasyka. Jednak jeśli zdecydujemy się na tak urządzony przedpokój, ten styl musi się powtórzyć także w pozostałej części mieszkania. Czarno-biały przedpokój jest wizytówką i zapowiedzią tego, co czeka nas dalej w aranżacji wnętrz.

Czarno-biały przedpokój: aranżacja

Czarno-biały przedpokój wygląda stylowo. Kolor czarny, choć poważny w detalu, potrafi dodać aranżacji wnętrza ponadczasowej elegancji. Ten przedpokój wygląda efektownie, choć jego urządzenie nie było drogie. Jest tu wiele dekoracji wykonanych własnoręcznie, przerobionych starych mebli i dodatków. To właśnie one decydują, że wystrój przedpokoju jest oryginalny i spójny.

Kolory w przedpokoju

Jeśli chcesz mieć czarno-biały przedpokój wybierz dwa podstawowe kolory, ale biały potraktuj jako bazę – czyli ten kolor w przedpokoju musi przeważać. Aby nie było nudno i zbyt kontrastowo, można dodać dodatkowy odcień, np. szary. Czarny niech będzie w dodatkach. W taki sposób uzyskamy w aranżacji przedpokoju bardziej plastyczny efekt i unikniemy monotonii wystroju wnętrza.

Aranżacja przedpokoju: meble i dodatki

Wystrój przedpokoju określają kolory. Dość mocnym akcentem w aranżacji są płytki na podłodze ułożone w karo. Taka podłoga nadaje sznytu ponadczasowości w aranżacji przedpokoju. Dodatki konsekwentnie utrzymane są w bieli i czerni. Komoda stojąca w przedpokoju została kupiona na Allegro.pl. Była brązowa i miała połamane nóżki, właścicielka ją przemalowała i odnowiła. Nad nią zawiesiła wieszak zrobiony z wezgłowia starego łóżka. Stołek-pomocnik z IKEAo czywiście musiał dostosować się do obowiązującego w aranżacji przedpokoju trendu i zyskał decoupage’owe dekoracje.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021