DRZWI WEWNĘTRZNE z klapką dla kota. Idealne dla miłośników kotów

2012-05-20 10:21
Drzwi wewnętrzne
Autor: materiały prasowe Materiały prasowe, drzwi wewnętrzne VOX z wejściem dla kota

Jeśli jednym z mieszkańców domu jest kot, proponujemy wybranie drzwi wewnętrznych z dodatkowym wejściem dla zwierzaka. Dzięki temu kot zawsze będzie mógł się dostać do swojej kuwety, a my zapomnimy o konieczności zostawiania otwartych drzwi. Wejście dla kota jest estetyczne i ciekawie wkomponowane w drzwi.

Funkcjonalne przejście dla kotów i psów zaprojektowane w drzwiach wewnętrznych  – to hit dla domu, w którym są zwierzaki. Drzwi z wejściem dla kota wyposażone są w wahadłową klapkę zamontowaną w dolnej części skrzydła, pozwalającą na swobodne poruszanie się zwierzaka w domu czy mieszkaniu. Znika  w naszym domu  problem ciągle otwartych, czy podrapanych drzwi. Wejście dla kota jest prawie niewidoczne, więc drzwi nie tracą na estetyczności i trwałości. Drzwi te są częściowo przeszklone, z klapką dla kota i listwą na akcesoria w kolorze hebanowym. Kolorystyka drzwi wewnętrznych: coimbra, dąb złoty, orzech melunga, heban. 

Drzwi wewnętrzne
Autor: materiały prasowe Drzwi wewnętrzne VOX z wejsciem dla kota. Materiały prasowe
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022