Zapomnij o patokawalerkach, te projekty to prawdziwe "perełki". 17 największych wnętrzarskich wtop

2022-07-15 11:08

Po co zatrudniać architekta lub projektanta wnętrz, skoro można zaoszczędzić i zrobić wszystko samodzielnie? Takie myślenie nie zawsze kończy się dobrze… Przekonali się o tym mieszkańcy domów, których zdjęcia prezentujemy poniżej. Bez wątpienia każdy z poniższych przykładów mógłby zgarnąć statuetkę Złotego Janusza Budownictwa!

Dlaczego warto skorzystać z usług architekta?

Mogłoby się wydawać, że zatrudnianie architekta, projektanta wnętrz czy dobrej ekipy remontowej to strata czasu i pieniędzy. Oczywiście, jak pokazują statystyki, coraz chętniej korzystamy z pomocy profesjonalistów, ale jednak wciąż gdzieś pokutuje to jakże polskie przekonanie, że samemu zrobimy o tysiąc razy lepiej i jeszcze zaoszczędzimy mnóstwo pieniędzy! Niestety, nie zawsze taka „samowolka” kończy się dobrze.

Dlaczego więc warto skorzystać z usług architekta i projektant wnętrz? Przede wszystkim dlatego, że to osoba, która zna się na projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Architekt doskonale wie, jak zaaranżować przestrzeń, by była wygodna i bezpieczna. Z jego pomocą i doświadczeniem możemy uniknąć rażących błędów aranżacyjnych i oszczędzić mnóstwo pieniędzy na późniejszych poprawkach i korygowaniu tych błędów.

Janusze Budownictwa – śmiech przez łzy

Na facebookowej grupie You Should Have Hired An Architect (ang. Powinieneś Był Zatrudnić Architekta) liczącej nieco ponad 46 tysięcy członków można znaleźć mnóstwo zdjęć architektonicznych i designerskich „potworków” z całego świata. Niektóre z nich naprawdę przyprawiają o ból głowy, inne sprawiają, że brwi wystrzeliwują w kosmos w ułamku sekundy.

W galerii Januszowych Sław Budownictwa zebraliśmy kilkanaście najbardziej absurdalnych przykładów. Zachęcamy do przyglądania się im z przymrużeniem oka :)

ZOBACZ GALERIĘ:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE