Praktyczny PORADNIK dla remontujących: nie taki remont straszny jak go malują

2015-12-09 13:56
malowanie i remont
Autor: archiwum

Jak uniknąć wielu remontowych wpadek? Jak urządzić ponadczasowe wnętrze? Dlaczego warto zatrudnić architekta? Co zrobić z dziećmi w czasie remontu? Praktyczny poradnik we współpracy z blogerami odpowie na te, i wiele innych remontowych pytań!

 

Odpowiedzi na te i inne remontowe pytania można znaleźć w cyklu poradnikowym „Otwórz się na zmianę”, prowadzonym przez największego polskiego producenta drzwi Porta KMI Poland we współpracy z blogerami.

Poradnik „Otwórz się na zmianę” został pomyślany jako 10-częściowa publikacja, która będzie drogowskazem dla wszystkich planujących mniejsze lub większe remonty własnego „M”. Do współpracy przy tworzeniu poradnika zaproszono czołówkę polskiej blogosfery, m.in. Żudit i Mum and the city. Blogerzy podzielili się swoimi prywatnymi doświadczeniami związanymi z remontem I udzielili wielu praktycznych wskazówek. Część artykułów przygotowują także eksperci Porta, którzy opowiedzą czytelnikom, jakie błędy najczęściej popełniane są przy wyborze drzwi.

Już teraz warto śledzić pojawiające się wpisy na blogach i czerpać inspiracje z przedstawionych historii. Do tej pory ukazały się następujące porady:
•    Mike & Mary: Poradnik remontowy, czyli nasze 4 remonty w 8 lat >>>
•    Haart: Czy samodzielny remont się opłaca? >>>
•    My Pink Plum: Jak urządzić ponadczasowe wnętrze >>>
•    Design Your Life: Czy warto zatrudnić architekta wnętrz >>>
•    ŻUDIT: przesuńmy to może, czyli nie taki remont straszny >>>

•    Kobiece finanse: Planowanie budżetu remontowego >>>

Wpisy, prezentujące różne aspekty i etapy remontu, są publikowane na blogach w regularnych odstępach. Po zamknięciu cyklu wszystkie teksty zostaną zebrane w formie poradnika pt. „Otwórz się na zmianę”, który będzie dystrybuowany m.in. w sieci sprzedaży Porta. Czytelnicy znajdą w nim wiele przydatnych informacji, a przy tym sporą dawkę dobrej zabawy i przyjemnej lektury.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022