Hagerhome – projektowanie detali wnętrz nigdy nie było tak proste

2015-09-09 11:52
Gniazda multimedialne Berker by Hager
Autor: archiwum Dla telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 oraz komputerów dostępne jest gniazdo multimedialne USB/Mini audio. Komputery, monitory, laptopy oraz projektory mogą być podłączone do gniazda VGA.

Projektowanie wystroju wnętrz to stosunkowo duże wyzwanie dla każdego dekoratora, a tym bardziej dla osób niezajmujących się tym zawodowo. Często podczas wykończenia wnętrz skupiamy się na wyborze kolorystyki, faktury ścian czy podłogi oraz na meblach. Te elementy jednak nie stanowią o charakterze pomieszczenia. Dopiero detale, takie jak łączniki czy gniazda dopełniają nasze wnętrze. Hagerhome w nowym obliczu strony www.hagerhome.pl inspiruje do tworzenia osobistych, wyjątkowych wnętrz dzięki zastosowaniu łączników Berker by Hager.

Hagerhome – projektowanie detali wnętrz nigdy nie było tak proste
Autor: archiwum

Firma Hager od lat znana jest z najwyższej jakości systemów, rozwiązań i usług dla instalacji elektrotechnicznych, począwszy od dystrybucji energii elektrycznej po inteligentne sterowanie budynkami. Poza najwyższą jakością i niezawodnością produktów, łączniki Berker by Hager zaprojektowane są zgodnie z najnowocześniejszymi trendami.

Łączniki Berker by Hager: wybierz styl do swojego wnętrza

Z jednej strony możemy zainspirować się klasyczną serią prostokątnych lub kwadratowych łączników Berker K.1 czy K.5 lub Berker B.Kwadrat, z drugiej zaś okrągłą serią 1930 lub 1930 Rosenthal - łączników obrotowych, podobnych do tych używanych przez mistrzów Bauhausu. To samo dotyczy materiału z jakiego wykonane są łączniki. Może to być szkło, aluminium, plastik czy stal szlachetna. W serii Berker TS Crystal Ball oraz Berker TS Crystal znajdują się natomiast kamienie Swarovskiego - Crystallized™-Swarovski Elements. Każdy z łączników może stanowić główny detal w wykończeniu naszego wnętrza i być elementem, który czyni je wyjątkowym.

Kreator wnętrz: program dla klientów i architektów wnętrz

Firma Hager zaproponowała niedawno nową odsłonę strony internetowej hagerhome.pl, tak aby była ona dla użytkowników jeszcze bardziej przystępna, użyteczna oraz atrakcyjna. Strona ta została zaprojektowana tak, aby wpisać się w najnowsze trendy projektowania graficznego. Można na niej odnaleźć specjalne rozwiązanie dla klientów i projektantów wnętrz. Mowa tu o kreatorze wnętrz, który pozwala dopasować dowolny produkt firmy Hager do stylistyki czy kolorystyki projektowanego wnętrza. Ma to niezwykłe znaczenie podczas wyboru łączników do naszego pomieszczenia. Często chcielibyśmy wziąć je i przyłożyć do ściany, aby zobaczyć, jak będą pasować. Teraz marzenie to możemy spełnić dzięki kreatorowi. Zarówno projektanci mają możliwość zaprezentowania klientom, jakie rozwiązanie pasowałoby do ich wystroju, jak i sami możemy sprawdzić, jakie łączniki najlepiej będą pasować do naszego pomysłu.
Ponadto Hagerhome inspiruje właścicieli wnętrz i dekoratorów za pomocą prowadzonego na stronie bloga. Można na nim znaleźć wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań. Autorzy dbają o to, aby zaprezentować możliwości, jakie dają łączniki Berker by Hager w różnych stylizacjach i z różnym materiałem. Możemy odnaleźć wpisy dotyczące stylu neoklasycznego, minimalistycznego, popart czy industrialnego, ale też wpisy mówiące o doborze barw. Wszystko po to, aby inspirować i przekonywać, że w dobrym projektowaniu liczy się detal.

Hagerhome – projektowanie detali wnętrz nigdy nie było tak proste
Autor: archiwum