Od przedpokoju po sypialnię - meble do całego domu

2020-07-20 14:26 Materiał sponsorowany materiały prasowe Szynaka Meble
Meble do salonu Pratto - Szynaka Meble
Autor: materiały prasowe Szynaka Meble Meble do salonu "Pratto" - Szynaka Meble

Szynaka Meble to polska wielopokoleniowa firma rodzinna, której tradycje meblarskie sięgają 1957 roku. Jej szeroka oferta mebli skrzyniowych, tapicerowanych i kuchennych pozwala kompleksowo wyposażać całe mieszkania i domy.

Różnorodność dostępnych mebli stwarza nieograniczone możliwości aranżacji: salonu, jadalni, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, biura, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wyszukane wzornictwo i niebanalne rozwiązania technologiczne inspirują do stworzenia unikalnych kompozycji we własnym wnętrzu.

Szynaka Meble jest filarem Grupy Meblowej, którą tworzy 8 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz centrum logistyczne zlokalizowane w Polsce i na Białorusi. Ich łączna powierzchnia to ponad 600 000 m2. Umiejętne połączenie tradycji, ponad 60 letniego doświadczenia z nowoczesnymi technologiami pozwalają tworzyć meble dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań klientów z całego świata. Różnorodność i uniwersalność rozwiązań technologicznych to olbrzymi atut i przewaga konkurencyjna firmy. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów sygnowanych logo Szynaka Meble są liczne nagrody i certyfikaty w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli, jak ISO, OHSAS i FSC.

Od ponad 60 lat działalność firmy prowadzona jest z poszanowaniem środowiska naturalnego, a racje ekologiczne traktowane są na równi ze społecznymi i ekonomicznymi. Kupując meble tej marki Szynaka Meble, klienci mają pośredni wpływ na zachowanie środowiska naturalnego w pierwotnym stanie. Największym kapitałem Grupy Meblowej Szynaka jest zgrany zespół ponad 3500 pracowników, których kompetencje, umiejętności, wiedza i doświadczenie przekładają się na wspólny, międzynarodowy sukces firmy.

Partnerzy