Jeans inspiruje: podłogi drewniane Jeans Collection firmy Baltic Wood

2016-06-17 16:50

Ta premiera stała się przebojem sezonu: podłogi drewniane Jeans Collection firmy Baltic Wood doskonale wpisały się w najciekawszy trend w modzie i wnętrzach. Let’s Jeans this season – na podłodze dębowa deska lub klepka inspirowane dżinsem, a w szafie koszula w kolorze denim!

Moda i design przenikają się. Pokazy w stolicach mody - Paryżu, Londynie, Mediolanie - wyznaczają trendy i wpływają na styl życia. Kolekcje fashion to źródło inspiracji do kreowania nowych rozwiązań wnętrzarskich, tworzenia innowacyjnych wzorów, kolorów i struktur. Nowa propozycja podłóg drewnianych Jeans Collection™ firmy Baltic Wood sposoba się szczególnie osobom śledzącym trendy w dziedzinie aranżacji wnętrz i świecie mody, które chcą wyposażać swoje domy i mieszkania w wysokiej jakości produkty premium.

To jest modne: drewniana podłoga w jeansowym stylu

Nowatorska Jeans Collection™ firmy Baltic Wood to seria siedmiu nowoczesnych podłóg dębowych, powstała z myślą o młodych, dynamicznych osobach z dużym potencjałem, które chcą mieszkać modnie. Wysokiej jakości podłoga, o wzorach deski jednorzędowej i trójrzędowej klepki, ma trójwarstwową konstrukcję, z wierzchnią warstwą drewna o grubości 2,7 mm, która pozwala na dwukrotną renowację. Produkowana przy użyciu zaawansowanej technologii, w stu procentach z drewna, odznacza się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Kładzie się ją łatwo i szybko, dzięki bezklejowemu montażowi BALTIC LOC 2G. Zamek jest wytrzymały i nieskomplikowany. Podłoga, wykonana z naturalnego materiału, powstała z myślą o ochronie środowiska, jest bezpieczna dla dzieci. Konstrukcja deski (grubość 13,3 mm), odporna na działanie różnych warunków klimatycznych, zapewnia jej długą trwałość. Jeans Collection™ to kolekcja podłóg modnych, ponadczasowych i na lata.

Modne kolory uzyskano dzięki uszlachetnieniu różnymi barwami bejcy, olejem ECO oraz lakierem matowym. Precyzyjne szczotkowanie powierzchni wydobyło z drewna jego naturalne walory i nadało trójwarstwowej podłodze dębowej skandynawski charakter – obecnie bardzo na czasie.

Kolekcja podłóg Jeans Collection™ dostępna w wybranych sklepach od czerwca.

Więcej o nowoczesnych podłogach drewnianych dowiesz się na stronie balticwood.pl