Zamieniła maleńki schowek w kącik inspirowany Przyjaciółmi. Zadbała o każdy detal!

2023-04-12 12:04

Co schować w małej szafie? Na ogół upychamy tam rzeczy, których nie chcemy trzymać na widoku: deskę do prasowania, żelazko czy odkurzacz. Pewna TikTokerka wpadła jednak na inny pomysł i w niewielkiej przestrzeni urządziła kącik w stylu “Przyjaciół”.

Kadr z serialu Przyjaciele
Autor: Kadr z serialu / NBCUniversal Inc.

Shavonne wprowadziła się do bungalowu z lat 60. XX ubiegłego wieku. W swoich mediach społecznościowych pokazuje, jak przekształca go w naprawdę wyjątkowe miejsce. W swoim ogródku ma chociażby chatkę Hobbita, a w domu mnóstwo dekoracji i aranżacji nawiązujących m.in. do Harry’ego Pottera, ale także do serialu “Przyjaciele”.

Pamiętacie charakterystyczny salon Moniki Geller? Jeśli byliście fanami serialu, trudno zapomnieć to wyjątkowe połączenie fioletu, turkusu i cegły!  Zainspirowana tą kultową produkcją Shavonne postanowiła w jakiś sposób do niej nawiązać.

Kadr z Przyjaciół
Autor: Kadr z serialu / NBCUniversal Inc.

W swoim domu miała naprawdę wąską szafę, której szerokość nie przekraczała 50 cm. Prowadzące do niej drzwi pomalowała na zielono i ozdobiła je podłużnymi listewkami. Nie zabrakło na nich nawet numeru mieszkania Moniki i Rachel. Złota “20” zawisła na wysokości wzroku, a nad nią znalazł się także wizjer.

Szafa z motywem z Przyjaciół
Autor: tiktok.com/@onceuponabungalow

Co znajduje się w środku szafy? Całkowicie nowa rzeczywistość! Drzwi od środka przemalowano na fioletowo. Nie mogło zabraknąć na nich również charakterystycznej ramki, która wisiała też w mieszkaniu Moniki. Tylna ściana wnęki została wyłożona czerwoną cegłą, a na turkusowych półkach pojawiło się mnóstwo przedmiotów bezpośrednio związanych z serialem.

Kubki zostały zawieszone na haczykach w identyczny sposób jak w nowojorskim mieszkaniu bohaterki “Przyjaciół” czy kawiarni “Central Perk”, w której w pierwszym sezonie pracowała Rachel.

Na górnej półce ustawiono w rządku książki kucharskie, niżej wstawiono robot planetarny i maszynę do pieczenia chleba, a także puszki z kawą oraz figurkę przedstawiającą kanapę - możecie kojarzyć ją właśnie z ulubionej kawiarni przyjaciół, czy indyka w okularach, którego w jednym z odcinków nosiła na głowie Monika.

Kreatywnie!

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE