Organizer na ścianę nad biurkiem DIY: kratka przypominajka MUST HAVE blogerów!

2016-04-02 16:50

Kratka na ścianę: wideo zrób to sam. Prosty w wykonaniu i wielofunkcyjny w użyciu organizer nad biurko tylko u nas KROK PO KROKU! Zobacz, jak wykonać modny organizer DIY w stylu skandynawskim. Z modnym organizerem wszystkie ważne notatki, ulubione zdjęcia, okulary czy akcesoria biurkowe znajdą swoje stałe miejsce!

Spis treści

  1. Kratka na ścianę zrób to sam: materiały
  2. Kratka na ścianę: sposób wykonania
  3. Dekoracje i dodatki we wnętrzach - GALERIE ZDJĘĆ

Kratka na ścianę to idealny organizer, dzięki któremu zawsze wszystko będziesz mieć na swoim miejscu. Ważna notatka zaginęła wśród papierów na biurku? Nie możesz znaleźć nożyczek czy kabla? Zorganizuj się. Zamontuj na ścianie metalową siatkę, która uporządkuje stanowisko pracy, nadając mu modny, industrialny charakter.

Zobacz: Ściana nad biurkiem: pomysłowe wykończenie ściany w kąciku do pracy >>>

Kratka na ścianę zrób to sam: materiały

Do wykonania organizera nad biurko potrzebne nam będą: siatka stalowa, wiertarka, miarka i ołówek, malarska folia ochronna, farba antykorozyjna podkładowa w sprayu (opcjonalnie), farba dekoracyjna do metalu w sprayu, dwustronna taśma klejąca, 2 kołki wraz z hakami stalowymi, poziomica, drewniane klamerki, metalowe haczyki lub czarne klipsy do papieru.

Przeczytaj: Biurko w mieszkaniu: pomysły na miejsce do pracy i nauki >>>

Kratka na ścianę: sposób wykonania

● Wybieramy kratę o rozmiarach dopasowanych do naszych potrzeb i miejsca nad biurkiem.● Oczyszczamy ją, przecierając szmatką.● Rozkładamy folię malarską na powierzchni znacznie większej niż krata (drobinki farby mogą osiadać dookoła).● Uwaga: farby w sprayu używamy w dobrze wietrzonym miejscu, przy zabezpieczonych drogach oddechowych.● Farbę rozpylamy na kratę przynajmniej dwukrotnie z każdej strony. Zanim nałożymy kolejną warstwę farby, czekamy, aż poprzednia dobrze wyschnie.● Kratę przykładamy do ściany, wyrównujemy przy użyciu poziomicy i zaznaczamy przy skrajnych bocznych prętachpunkty zawieszenia.● W zaznaczonych punktach wiercimy otwory na kołki.● Wsadzamy kołki w otwory, wkręcamy w nie haki.● Zawieszamy kratę.● Teraz możemy umieścić na niej kalendarz, plan dnia, ważne notatki, a także dekoracje i inspirujące zdjęcia.

Gotowe!

Polecamy: Zrób to sam: dekoracje ścian w sypialni >>>

Dekoracje i dodatki we wnętrzach - GALERIE ZDJĘĆ

Nic tak nie dodaje charakteru wnętrzom, jak dodatki i dekoracje. Dzięki nim możesz stworzyć konkretny styl w swoim mieszkaniu. Przekonaj się, oglądając galerie zdjęć!

Jak ŁATWO, SZYBKO, TANIO urządzić i udekorować przestrzeń do pracy zdalnej w domu? Radzimy