Ściana nad biurkiem: pomysłowe wykończenie ściany w kąciku do pracy

2015-01-23 10:46

Ściana przy biurku warto by była efektownie i praktycznie wykorzystana. Przedstawiamy pomysły na wykończenie ściany w kąciku do pracy w domu. Ściana na biurkiem: farba magnetyczna, korek lub tablica, siatka metalowa lub blacha - zdjęcia wnętrz.

Spis treści

  1. Ściana przy biurku: farba magnetyczna, tablicowa
  2. Ściana nad biurkiem: korek lub tablica
  3. Sprawdź: jak zrobić tablicę korkową - instrukcja >>>
  4. Ściana nad biurkiem: siatka metalowa lub blacha

Ścianę nad biurkiem możesz zagospodarować tak, by najlepiej odpowiadała charakterowi twojej pracy. Podpowiadamy jak efektownie i praktycznie wykorzystać i wykończyć ścianę przy, której stoi biurko w kąciku do pracy, pokoju młodzieżowym, czy gabinecie.

Ściana przy biurku: farba magnetyczna, tablicowa

Farba magnetyczno-tablicowa to dobry pomysł na wykończenie ściany nad biurkiem. W kąciku pracy gdy chcesz mieć ważne informacje przed oczami, na bieżąco zapisywać swoje pomysły lub elastycznie planować kalendarz, przyda ci się możliwość pisania kredą po tablicy. Żeby do takiej ściany nad biurkiem móc przyczepiać magnesami kartki, przed pomalowaniem ściany farbą tablicową, użyj farby magnetycznej.

Ściana nad biurkiem: korek lub tablica

Korek (tablica korkowa) lub tablica materiałowa to kolejna propozycja na wykończenie ściany nad biurkiem. Jeśli masz kreatywną pracę, w której pomagają ci obrazy, wycinki, próbki materiałów, teksty – zamień przestrzeń nad biurkiem w ciągle zmieniającą się galerię inspiracji przyczepianą na pinezki.

Sprawdź: jak zrobić tablicę korkową - instrukcja >>>

Wyłóż ścianę nad biurkiem korkiem lub płytą obitą materiałem. Tablica korkowa nad biurkiem to dobre rozwiązanie do pokoju ucznia, można tam wygodnie przypiąć plan lekcji, ważne informacje czy zadania do wykonania.

Ściana nad biurkiem: siatka metalowa lub blacha

Siatka metalowa lub blacha perforowana to oryginalny pomysł na wykończenie ściany nad biurkiem, idealny do pokoju młodzieżowego. Takie wykończenie ściany wnosi do wnętrza nowoczesny, industrialny akcent. Na siatce lub dziurkowanej blasze, którą zamontujemy na ścianię nad biurkiem można zawieszać pojemniki na przybory do pisania, kable, słuchawki, a nawet półeczki, by w ten sposób mieć więcej miejsca na blacie.

Jak ŁATWO, SZYBKO, TANIO urządzić i udekorować przestrzeń do pracy zdalnej w domu? Radzimy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany