Jak zrobić lampion? Poradnik

2013-07-11 12:07
Lampiony na tarasie
Autor: Materiały prasowe House Doctor

Jak zrobić lampion ze słoika? Sposób jest bardzo prosty! Lampiony to doskonała dekoracja wnętrz upiększająca zarówno łazienkę, sypialnię czy ogród! Dowiedz się, jak własnoręcznie zrobić lampion!

Nie przegap: Zrób to sam - modny regał z drewnianych skrzynek

Lampiony są bardzo modne: świetnie wyglądają zarówno jako dekoracje ogrodowe i domowe, a to za sprawą oryginalnych kolorów i wzorów. Pomysłów na ozdobienie lampionów jest wiele - w Zrób to sam proponujemy samodzielne wykonanie lampionu ze zwykłego słoika. Pomysł na lampion jest banalnie prosty, ale przy odrobinie kreatywności i inspiracji stworzymy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Z nami wykonasz lampion na pewno nie gorszy niż ze sklepu, a nawet lepszy, bo wyróżniający się pomysłem. Zobacz, jak zrobić lamipon

Do wykonania własnego lampionu będziesz potrzebował: słoika, koronki oraz kleju.

Czytaj też: Zrób to sam - wycinana zasłonka. Jak zrobić efektowną dekorację okna

Jak zrobić lampion: im prościej tym lepiej!

Jak zrobić lampion, aby był efektowny? Przede wszystkim nie musi być skomplikowany w wykonaniu! Proste pomysły czasami wystarczą, by stworzyć niezwykły nastrój. Oto jeden z takich pomysłów na to jak zrobić lampion. Do zwykłego słoika wsyp kamyki, kolorowe kulki, czy nawet żwirek dla kota. Dopasuj do słoika świecę. I lampion gotowy - będzie ładną dekoracją na balkon i do wnętrza.

Zobacz też: Aranżacja wnętrz: dekoracje i koronki

Dekoracje do wnętrz (ZOBACZ GALERIE ZDJĘĆ)

Czym jeszcze możesz udekorować swój dom? Zobacz ciekawe pomysły w galeriach zdjęć zamieszczonych poniżej!

Jak zrobić lampion? (ZOBACZ WIDEO)

Zobacz, jak tworzenie własnego lampionu wygląda w praktyce!