Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię z materiału? Instruktaż wideo

2013-10-08 13:23 Redakcja
Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię z materiału? Instruktaż wideo
Autor: GettyImages Przy szyciu dyń z materiału, warto się inspirować naturalnym bogactwem kształtów i kolorów dyni – nie tylko pomarańczowych!

Oto świetna dekoracja na Halloween! Dynia jest symbolem tego święta. Nie musi być jednak ani naturalna, ani pomarańczowa, obędzie się też bez świeczki, jakiej żaden rodzić nie zostawi w pokoju dziecka. Proponujemy nie mniej efektowny, a znacznie bardziej żywotny, przede wszystkim zaś bezpieczny odpowiednik – dynię z materiału. Zobacz, jak łatwo je uszyć!

Dynia jako dekoracje na Halloween doczekała się konkurencji w postaci... dyni z materiału. Dlaczego sztuczna dynia jest lepsza niż ta prawdziwa? Może służyć jako poduszka, może zdobić wnętrza przez cały sezon, a nie tylko w trakcie Halloween, i przede wszystkim to my decydujemy, jakie będzie miała kolory.

Taka dekoracja na Halloween do pokoju dziecka ma też tę fundamentalną zaletę, że jest bezpieczna nawet dla najmłodszych.

.. Poznaj więcej pomysłów na halloweenową dekorację pokoju dziecka >>

Zrób to sam: materiały na dekoracje na Halloween

Do wykonania dyni z materiału jako dekoracji na Halloween będziecie potrzebowali między innymi kawałków kolorowych tkanin, czegoś do wypchania (np. z rozprutej poduszki) i dużej igły groszówki. Jak uszyć dynię z materiału, pokaże Wam nasz film – instrukcja wideo.

Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię

 

Współpraca: dekoradnik.pl